شیک پارس

چه میوه هایی به تقویت قوای جنسی کمک می کند

مواد غذایی مفید برای افزایش قوای جنسی

برترین میوه ها برای بالا بردن قوای جنسی آقایان و خانوم ها

 تغذیه مناسب و دریافت به اندازه ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین های A,E,B و عناصری همچون روی و منیزیم و.. نقش فوق العاده ای درتولید هورمون های جنسی افزایش قدرت باروری، سلامت دستگاه تناسلی، تولید اسپرم و ستشکیل سلول تخم دارد.

و بر هیچکس پوشیده نیست که رابطه ای مستقیم بین تغذیه و تقویت قوای جنسی وجود دارد غذاهای مشخصی هستند که قدرت این را دارند تا استقامت بدن را زیاد کنند و همچنین نیروی جنسی را افزایش دهند حتی ممکن است توانایی باروری را هم افزایش دهند.

ما در این مطلب به جزئیات و مواد تشکیل دهند آنها نمیپردازیم و بیشتر سعی میکنیم 10 ماده غذایی که به سرعت به قوای جنسی یک فرد را افزایش می دهد را نام ببریم و به طور کلی می گوییم که سعی کنید این مواد غذایی را که بیشتر آنها میوه ها هستند را از سبد غذایی خود حذف ننمایید.

بهترین میوه ها برای افزایش توان جنسی

what-fruit-helps-boost-gender-force-1

۱.تمشک سیاه :این میوه ها قدرت بالایی برای تقویت نیروی جنسی دارند و همینطور استقامت جنسی را نیز افزایش میدهند .این مواد سزشار از آنتی اکسیدان هستند .

sementes-de-ginseng-jpg_640x640

۲.چای ریشه ی درخت جنسینگ: شاید به سختی بتوان آن را پیدا کرد ولی در بعضی عطاری ها میتوانید این گیاه جادویی را پیدا کنید روزانه یک فنجان چای جنسینگ ترکیبی داراست که ارضائ جنسی را افزایش میدهد همچنین از سرد مزاجی جلوگیری میکند.

what-fruit-helps-boost-gender-force-7

۳.زعفران : طلای سرخ و گران ترین ادویه ی دنیا بهترین عملکرد را برای تقویت قوای جنسی افزایش  سطح رضایت دارند به گفته ی دانشمندان .میتوانید مقداری از این ادویه را به برنج یا پاستا  و یا سالاد مرغتان اضافه کنید و هم از طعم آن لذت ببرید.

what-fruit-helps-boost-gender-force-5

۴.توت فرنگی : این میوه ها سرشار از ویتامین و مواد معدنی هستند .ویتامین سی درون این میوه  میزان اسپرم را افزایش میدهد ایم میوه همچنین جریان خون را در بدن به کار می اندازد.میتوانید توت فرنگی را در شکلات تلخ بزنید و با شکر نارگیلی آن را بخورید که حتی میزان مزایای آنرا نیز بالا میبرد.

what-fruit-helps-boost-gender-force-4

۵.فلفل چیلی و تند : تحقیقات نشان داده است که این مواد باعث تپش قلب – افزایش جریان خون در اندام های تناسلی میشود و افزایش خون رسانی به اندام تناسلی یعنی افزایش تحریک پذیری و میل به رابطه جنسی ، این مواد به غیر از تقویت قوای جنسی متابلیسم بدن را نیز افزایش میدهد.

what-fruit-helps-boost-gender-force-2

۶.آووکادو: باز هم توصیه میشود آووکادو !،این ابر میوه ها بهترین منبع برای تقویت قوای جنسی هم برای زنان هم برای مردان هستند همچنین منبع خوبی از چربی سالم هستند در ادامه باید گفت که سلامت قلب و جریان خون را افزایش میدهند .

what-fruit-helps-boost-gender-force-8

۷.بادام شیرین:این میوه های گرم سرشار از زینک هستند که هرمون های مردانه را افزایش میدهدو باعث افزایش هرمون سلنیوم میشود که برای سلامت تیرویید لازم است .این ماده دارای ویتامین  E   فراوان است که برای سلامت قلب مفید است.

میوه های مناسب برای تقویت جنسی

۸.دانه ی کنجد : این دانه ها بسیار مقوی هستند همچنین توانایی بارداری را در زنان افزایش می دهند .این مواد نیز در خود مقدا زیادی زینک دارند که کمک به تولید تستسترون و اسپرم در مردان میکند.

what-fruit-helps-boost-gender-force-6

۹.هندوانه: هندوانه را دست کم نگیرید لیکوپن – کیترولین و بتا کاروتن ویتامین هایی هستند که به وفور در هندوانه یافت میشوند.آنها کمک به آرام بودن رگ های خونی میکنند .

میوه های مفید برای افزایش توان جنسی

۱۰.انجیر :این مواد از زمان های قدیم به عنوان مواد بارور شناسایی شده اند .که شکل تخمدان گونه آنها حاکی از این راز دارد ، این مواد دارای منیزیم  و آمینو اسید هستند که هرمون های جنسی را افزایش میدهند .

 میوه های دیگری نیز وجود دارند که ما سعی کردیم آنهایی را که ناشناخته تر بودند را معرفی نماییم و الا خصومتی با جناب موز نداشتیم!

همچنین دیدن فرمایید