روش های خانگی و برای لیفت کردن کشیدن و بالا بردن سینه زنان با ماساژ

روش های خانگی و برای لیفت کردن کشیدن و بالا بردن سینه زنان با ماساژ

خانوم های سینه هایشان را از قلبشان بیشتر دوست دارند و اگر آنها در حالت مناسبی نباشند کمتر میتوانند با این مشکل کنار آمده و افسرده نشوند.تمام زنان دوست دارند سینه های متناسب و نسیتا بزرگی داشته باشند،شاید این گرایش کمی هم ریشه در غریزه آنها داشته باشد، و در گل زنان با سینه های بزرگ جایگاه ویژه ای دارند و بیشتر مورد توجه قرار میگیرند و کامل تر به نظر می رسند.

مشکل افتدگی در سینه زنان یک مشکل شایع است که با تمرین رفع میشود ما در این مطلب از شیک پارس درباره روش هایی برای بالا کشیدن سینه

خیلی از خانم ها به شکل و فرم سینه هایشان حساس هستند و از افتادگی سینه رنج می برند. برای بالا کشیدن سینه افتاده حتما به جراحی زیبایی نیازی نیست. با روش های خانگی و با صبر و حوصله می توان سینه ها را لیفت کرد و به بالا کشید و سینه های خوش فرم و برجسته ای داشت.

در تصویر زیر انواع روش های ماشاژ سینه را می بینید که با روش هایی که در ادامه توضیح می دهیم می توانید به فرم دادن سینه خودتان کمک زیادی کنید.

ways-to-increase-women-breast-at-home-1

روش های ماشاژ سینه_بالاکشیدن سبنه در زنان

جای هیچ تردیدی نیست که سینه های زیبا برای خانم ها اعتماد به نفس می آورد اما اگر بخواهید در کنار ورزش از روش های خانگی برای لیفت سینه استفاده کنید می توانید در زنجفیل برخی روشهای خانگی برای لیفت سینه به طور طبیعی و بدون عمل جراحی را بشناسید.

برای اینکه سینه ها برجسته شوند و از حالت شلی و افتادگی بیرون بیایند باید بافتهای سلولی آنها سفت شود با سفت کردن بافتها می توان سینه را برجسته تر کرد و همانطور که همه میدانند دلایل زیادی برای افتادگی سینه ها وجود دارد مثل شیردهی، تغذیه ناسالم، سیگار، برخی داروها و لباس زیر اشتباه پوشیدن.

می توانید این روش های ساده اما بسیار موثر را امتحان کنید تا به مرور زمان تغییر را ببینید.

ways-to-increase-women-breast-at-home-6

انار

تانن موجود در پوست انار خاصیت سفت کنندگی پوست را دارد پس انار را با پوست له کنید با روغن کرچک گرم مخلوط کنید یک خمیر به دست می آید این خمیر را به سینه بمالید و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از خواب سینه ها را ماساژ دهید این کار را هفته ای سه بار انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

ماساژ بایخ برای فرم دادن به پستان ها

ماساژ با یخ

سرما اندام اسفنجی شکل سینه ها را محکم میکنید و این اتفاق با تکرار می تواند باعث محکمتر شدن اندام داخلی سینه زنان شود .چند قالب کوچک یخ بردارید به حالت دایره ای روی سینه ماساژ دهید.بیشتر از یک دقیقه یخ را روی سینه ها ماساژ ندهید. بعد از هر ماساژ به مدت ۳۰ دقیقه طاق باز دراز بکشید و در این حالت هر یک دقیقه یخ را ماساژ دهید و دوباره بردارید.

ways-to-increase-women-breast-at-home-3

ماساژ با روغن بادام و آلوئه ورا

آلوئه ورا برای سفت کردن پوست فوق العاده است و قرن هاست که برای رفع چین و چروک ها استفاده می شود بنابراین هر روز قبل از حمام سینه ها را با آلوئه ورا ماساژ دهید در کنار آلوئه ورا روغن بادام چون گردش خون را زیاد میکند و گردش خون خوب رگ ها را گشاد می کند و در نتیجه پوست کش می آید.

ways-to-increase-women-breast-at-home-4

ماساژ روغن زیتون

همه می دانند که روغن زیتون پر از مواد مغذی است ویکی از خاصیت های آن افزایش سفتی پوست است و همچنین مالیدن این روغن روی سینه ها سطح استحکاک را بسیار پایین می آورد و باعث میشود شما مدت زمان بیشتری سینه های خود را ماساژ دهید کافیست هر روز سینه ها را با روغن زیتون ماساژ دهید و بعد از مدتی تاثیر آن را ببینید.

زرده تخم مرغ و خیار

تاثیر خیار بر پوست را خیلی ها تجربه کرده اند و لازم به توضیح بیشتر نیست زرده تخم مرغ هم سرشار از مواد مغذی است که بافت های سینه ها را تقویت می کند این دو ماده را با هم ترکیب کنید و سینه ها را با آن ماساژ دهید و بگذارید جذب پوست شود هفته ای سه بار این کار را انجام دهید تا به مرور زمان تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.

در پایان باید بگوییم که مایعات بدن اگر کافی باشد می تواند کمک زیادی به خوش فرم بودن سینه می کند پس یادتان باشد آب زیاد بنوشید و نگذارید بدنتان در وضعیت بی آبی باشد.

حتما شنا بروید. شنا کردن یکی از بهترین ورزشها برای داشتن سینه های سفت و برجسته است.