شیک پارس

انواع بدلیجات طرح طلا بسیار زیبا و دیدنی سال 1397

انواع بدلیجات طرح طلا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از انواع بدلیجات طرح طلا  مدل بدلیجات شیک,مدل بدلیجات شیک دخترانه,مدل بدلیجات شیک ومجلسی,مدلهای شیک بدلیجات,مدل سرویس بدلیجات شیک,عکس مدل بدلیجات شیک,جدید ترین مدل بدلیجات فراهم آورده ایم.

انواع بدلیجات طرح طلا (11)

مدل بدلیجات شیک

انواع بدلیجات طرح طلا (12)

مدل بدلیجات شیک دخترانه

انواع بدلیجات طرح طلا (13)

مدل بدلیجات شیک ومجلسی

انواع بدلیجات طرح طلا (14)

مدلهای شیک بدلیجات,مدل سرویس بدلیجات شیک

انواع بدلیجات طرح طلا (15)

عکس مدل بدلیجات شیک,جدید ترین مدل بدلیجات شیک

انواع بدلیجات طرح طلا (16)

شیکترین مدل بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (17)

شیک ترین مدل بدلیجات دخترانه

انواع بدلیجات طرح طلا (18)

شیکترین مدلهای بدلیجات

انواع بدلیجات طرح طلا (19)

تحقیقات باستان شناسی حاکی از آن است که نخستین زیورهای مورد استفاده بشر دندان ها و پنجه های حیواناتی بوده که صید می کرده است. این قطعه های کشف شده با یک رشته لیف طبیعی به هم متصل می شدند و تشکیل مجموعه ای بدیع را می دادند که بسیار زیبا جلوه می کردند.
قدیمی ترین زیورآلاتی که توسط انسان مورد استفاده قرار می گرفته صدفهایی است که به صورت مصنوعی در آنها سوراخ هایی ایجاد شده است و در غار Grotte des Pigeons واقع در شرق مراکش یافت شده است. تاریخ دقیق این صدف ها هنوز مشخص نیست؛ اما به گفته باستان شناسان این صدف های سوراخ شده احتمالا مربوط به 110 هزار سال قبل است.

پیش از این قدیمی ترین زیورآلات انسان که به دست آمده بود 82 هزار سال قدمت داشته است. این در حالی است که قدیمی ترین زیورآلاتی که تاریخ دقیق آنها تعیین شده است مربوط به 41 صدف سوراخ شده با قدمت 72 هزار سال هستند.
هزاران سال زندگی با سنگ و شکل دادن قطعات سنگی به انسان آموخته بود مقاومت سنگها متفاوت است. شاید سرسختی در انواع سنگ ها بیشتر توجه انسان را به خود جلب می کرد و به دلیل این نگرش انسان به طبیعت، همراه داشتن این قطعات سرسخت را یاوری برای مقاومت خود در برابر ناملایمات طبیعت می دانست. با شناخت تفاوت در مقاومت و پایداری و حرارت دادن این قطعات فلزات کشف شدند و در این میان شناخت فلزات کمک بزرگی برای تغییر رویه زندگی بشر داشت.
با پیدایش زیورهای فلزی و به کارگیری طلا، نقره و سنگ های قیمتی، این زیورها بیشتر در ساخت گردنبندها و تاج های سلطنتی، دستبند ها، ادوات جنگی پادشاهان، لباس ها و نیم تاج های زنانه برای بزرگان مورد استفاده قرار گرفت.

همانند روزگار معاصر طلا، جواهرات و زیورآلات مختلف در روزگاران گذشته بیشتر به منظور کسب حیثیت و اعتبار اجتماعی، ارضای نیازهای روحی و غریزی، تزیین اندام های مختلف بدن و انجام مراسم مذهبی مورد استفاده قرار می گرفته است.
از بررسی نقاشی هایی که قدمت آنها به ده ها هزار سال قبل می رسد و انسان های نخستین بر روی دیوارهای غارها ترسیم کرده اند معلوم می شود که آنها زیورآلات را به کار می برده اند، زیرا در این نقاشی ها افراد با اشیائی مانند گردنبند و دستبند آراسته شده اند

انواع بدلیجات طرح طلا (20)

مدل بدلیجات جدید,مدل بدلیجات جدید دخترانه,مدل بدلیجات جدید

همچنین دیدن فرمایید