شیک پارس

جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس که اخیرا مد شده است

جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس که اخیرا مد شده است

جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس   چیدمان جهیزیه عروس97,مدل چیدمان جهیزیه عروس سال 97,مدل چیدمان جهاز عروس جدید,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس,جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه فراهم آورده ایم.

 مدل چیدمان جهیزیه عروس (22)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

مدل چیدمان جهیزیه عروس (23)

مدل جدید چیدمان جهیزیه عروس 97

مدل چیدمان جهیزیه عروس (24)

مدلهای جدید چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (25)

جدیدترین مدل تزیین چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (26)

مدل چیدمان جدید جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (27)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه

مدل چیدمان جهیزیه عروس (28)

مدل های جدید چیدمان جهیزیه

مدل چیدمان جهیزیه عروس (29)

تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.

بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.یکی از بزرگترین اشتباهات دکوراسیون، آویختن یک چلچراغ کوچک در اتاقی بزرگ است. قطر اتاق را با دو برابر کردن عرض آن به دست آورید. اندازه قطر اتاق در واحد متر هر چقدر بود، چلچراغ باید همان قطر را در واحد سانتی‌متر داشته باشد.شما می‌توانید از قانون دوسوم برای گل‌ آرایی نیز استفاده کنید. اندازه گلدان باید یک سوم ارتفاع فضای در دسترس باشد.

مدل چیدمان جهیزیه عروس (30)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس97,مدل های جدید چیدمان جهیزیه عروس,مدل چیدمان جهاز عروس

telegram

-------------------------------------

همچنین دیدن فرمایید