چیدمان جهیزیه جدید + جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

 

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از چیدمان جهیزیه جدید  جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس  مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی,مدل چيدمان جهيزيه عروس,مدل چیدمان جهیزیه عروس جدید,مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل چیدمان جهیزیه عروس 97,مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل چیدمان جهیزیه عروس سال 97,مدل چیدمان جهاز عروس ایرانی فراهم آورده ایم.

 مدل چیدمان جهیزیه عروس (62)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

مدل چیدمان جهیزیه عروس (63)

مدل جدید چیدمان جهیزیه عروس 97

مدل چیدمان جهیزیه عروس (64)

مدلهای جدید چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (65)

جدیدترین مدل تزیین چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (66)

مدل چیدمان جدید جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (67)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه

مدل چیدمان جهیزیه عروس (68)

مدل های جدید چیدمان جهیزیه

مدل چیدمان جهیزیه عروس (69)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید:

1. اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند . در ضمن می توانید با “نورپردازی” این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

2. برای كفپوش سرامیك فضایی كوچك، از سرامیك هایی با ابعاد بزرگ استفاده نكنید. همان طور كه كاربرد سرامیك های كوچك برای فضاهای بزرگ جایز و مناسب نیست. در واقع وسعت فضا با ابعاد سرامیك مورد نیاز رابطه مستقیم دارد.

3. از قرار دادن گیاهان و به خصوص گل های طبیعی بودار و معطر در اتاق خواب خود و كودكانتان بپرهیزید. استراحت شما به مدت چندین ساعت در این فضا و تنفس هوایی كه عطر گل در آن پراكنده است، احتمال بروز حساسیت را افزایش می دهد، به خصوص برای افرادی كه دارای زمینه مساعدی برای بروز حساسیت هستند. در این شرایط به جای گل های طبیعی از انواع گل های مصنوعی استفاده كنید.

4. پیش از ایجاد اشكال معماری در قالب سقف های كاذب، آرك، گچ بری ها، دیواركوب ها و غیره، باید تأثیر ناشی از این عناصر در محیط را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ساخت سقف كاذبی با ابعاد بزرگ و مدل دار در فضائی كه از ارتفاع زیادی هم برخوردار نیست، نه تنها زیبا به نظر نمی آید، بلكه سقف موجود را از آنچه كه هست كوتاه تر نشان می دهد.

5. از پرده هایی كه از لحاظ طرح و رنگ با محیط مورد نظر هماهنگ نیستند، استفاده نكنید.

6. گستردن یك تخته فرش خوش نقش و نگار برای فضایی كه همه ی رنگ ها ملایم بوده و بر روی لوازم، دكوراسیون پارچه ای و حتی سطوح كف ، اثری از طرح ها و نقوش چندان به چشم نمی خورد ، تنوع خاصی به وجود آورده و انتخابی به جا محسوب می شود.

 

مدل چیدمان جهیزیه عروس (70)

چیدمان جهیزیه عروس