جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس  جدیدترین مدل تزیین جهاز عروس,جدیدترین مدل تزئین جهیزیه عروس,مدل چیدن جهاز عروس جدید,مدل جهیزیه عروس ایرانی جدید,مدلهای جدید تزیین جهیزیه عروس فراهم آورده ایم.

جهیزیه (21)

مدل جهاز عروس جدید,مدل تزیین جهیزیه عروس جدید

جهیزیه (22)

مدل چیدن جهیزیه عروس جدید,جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (23)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی

جهیزیه (24)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 97

جهیزیه (25)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

جهیزیه (26)

مدل جدید چیدمان جهیزیه عروس 97

جهیزیه (27)

مدلهای جدید چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (28)

جدیدترین مدل تزیین چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (29)

اتاقهای چند منظوره:
چیدن وسایل در اتاقهای بزرگ یا ناهارخوری و نشیمنهای یکسره در آپارتمانهای امروزی کار نسبتا مشکلی است. زیرا نه تنها باید بدانیم از کجا شروع کنیم، بلکه باید کاربردهای مختلفی را در یک چهارچوب واحد بگنجانیم.

۱- شما در یک اتاق چند منظوره باید برای هر بخش از فضا، یک ویژگی غالب در نظر بگیرید. برای مثال بخش غذاخوری را بر روی یک ویترین یا قفسه ظروف زیبا و بخش نشیمن را بر روی میز تلویزیون متمرکز کنید. در صورت امکان این دو بخش را در نقطه مقابل هم قرار دهید تا وزن ترکیب بندی اتاق متعادل بماند.

۲- با قرار دادن ماهرانه مبلمان، دیواری طبیعی میان دو بخش اتاق ایجاد کنید. با قرار دادن کاناپه یا یک جفت صندلی به طوری که پشت به محل غذا خوری باشد یا قرار دادن یک پاراوان میتوانید دو بخش اتاق را از یکدیگر جدا کنید.

۳- هماهنگی و توازن را فراموش نکنید. با قرار دادن دو یا چند شیء کوچک در مقابل اشیاء بزرگ و کنار هم قرار دادن صندلیها و ساختن مجموعه هایی از لوازم تزئینی میتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

۴- برای مشخص و جدا کردن هر قسمت از قالیچه های کوچک مناسب با فضا استفاده کنید.

۵- توجه کنید که دور میز غذا خوری فضای کافی برای عقب کشیدن صندلی و نشستن داشته باشد. این فضا از هر طرف باید حداقل 90 سانتی متر باشد.

۶- مبلها باید طوری قرار بگیرند که رسیدن و نشستن بر روی آنها به سادگی امکان پذیر باشد و محل عبور و مرور برای مهمانان و میزبان موجود باشد.

جهیزیه (30)

جدیدترین مدل چیدمان جهاز عروس,مدل چیدمان جهزیه عروس جدید,جدیدترین مدل جهیزیه عروس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید