شیک پارس

جدیدترین مدل چکمه 2018 مجلسی با طرح های زیبا و شیک

جدیدترین مدل چکمه 2018 مجلسی با طرح های زیبا و شیک

جدیدترین مدل چکمه 2018

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل چکمه 2018  مدل چکمه جدید 2018,مدل چکمه جدید2018,مدل چکمه جدید 2018,مدل چکمه جدید سال 97,مدل چکمه جدید 2018,مدل چکمه مجلسی 2018,مدل چکمه مجلسی دخترانه,مدل چکمه مجلسی زنانه,   فراهم آورده ایم.

 

در ادامه   مدل کفش دخترانه اسپرت جدید,مدل کفش دخترانه اسپرت مجلسی,مدل کفش دخترانه اسپرت 97,مدل کفش اسپرت دخترانه لژدار,مدل چکمه های 2018,مدل چکمه زنانه 2018,مدل چکمه دخترانه 2018 ملاحظه میفرمایید.

 چکمه زنانه (162) چکمه زنانه (163) چکمه زنانه (164) چکمه زنانه (165) چکمه زنانه (166) چکمه زنانه (167) چکمه زنانه (168) چکمه زنانه (169)

 

بیشتر آدم‌ها تصور می‌کنند که خشکی و زبری پاها مساله‌ای مربوط به زیبایی است و با توجه به این‌که کسی پاهایشان را نمی‌بیند براحتی از آن می‌گذرند. در بیشتر موارد خشکی پوست پاها که گاهی باعث خارش و ترک پاشنه‌ها می‌شود، به دلیل استفاده زیاد از صابون‌ها، سایش زیاد و استفاده از آب داغ بروز می‌کند. بااین‌همه، همین خشکی ممکن است علامت بیماری پای ورزشکار، پسوریازیس یا بیماری صدفی، دیابت و اختلالات تیروئیدی باشد. بنابراین در گام اول بهتر است بیشتر مراقب پاهایتان باشید. آنها را در آب ولرم قرار دهید سپس با کرم مرطوب‌کننده مناسب مرطوب کنید. اگر بعد از انجام این مراقبت‌ها مشکل رفع نشود به پزشک مراجعه کنید.

 

يكي از عواملي كه مي تواند صدمات جدي به بدن وارد كند ضربه و فشار مستمر و طولاني به پوست است. افرادي كه به دليل شغل، تفريح و ورزش مستمراً به كف پاي خود فشار وارد مي آورند خصوصاً آنهایی كه كمي انحراف در كف پا دارند دچار مشكل مي شوند زيرا فشار تنها بر قسمتي از پا وارد مي شود ، در نتيجه پوست در آن قسمت با ضخيم شدن و افزايش قطر سعي در مبارزه با اين فشارها دارد. به پديده ضخيم شدن پوست در يك ناحيه پينه مي گويد مانند پينه دست كارگران كه به علت كار مداوم و سنگين با دست ها دچار اين عارضه مي شوند.

 

گاهي نيز قسمت مركزي پينه متراكم تر شده و بافت سخت تري توليد مي كند در اين حالت فشارهاي وارد شده به اعصاب پوستي برخورد مي كند و باعث درد مي شود. به اين عارضه ميخچه مي گويند. در واقع مكانيسم ايجاد پينه و ميخچه مشابه است با اين فرق كه در ميخچه سلول هاي قسمت مركزي با سخت تر شدن ، مبارزه با فشارهاي وارده را به عهده مي گيرند ولي اين بافت سخت به دليل تماس با اعصاب پا موقع راه رفتن باعث درد مي شود.كساني كه كفش تنگ مي پوشند و يا ورزشكاران و كوهنوردان با مختصر انحراف كف پا بدون اين كه مشكلي از نظر راه رفتن داشته باشند استعداد ابتلا به ميخچه و پينه را دارند.پوشیدن كفش هاي مناسب و غير تنگ است و استفاده از داورهای ضد میخچه در بهبود این بیماری مفید است .

چکمه زنانه (170)

همچنین دیدن فرمایید