دکوراسیون منزل (11)

 

مدل دکوراسیون داخلی منزل

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل  مدل دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری,مدل دکوراسیون منزل ایرانی 2018,مدل دکوراسیون منزل ایرانی 2018,مدل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی,جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی فراهم آورده ایم.

 دکوراسیون منزل (12)

جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (13)

جدید ترین مدل دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (15)

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل 2018

دکوراسیون منزل (16)

مدل دکوراسیون خانه کوچک

دکوراسیون منزل (17)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون منزل (18)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

دکوراسیون منزل (19)

مدل دکوراسیون آپارتمان های کوچک

دکوراسیون منزل (20)

مدل دکوراسیون آپارتمان کوچک

اگر علاقمند به قرار دادن آينه در منزلتان هستيد، مى توانيد با يك تير دو نشان بزنيد، يك كتابخانه به همراه يك كمد آينه دار. براى اين كار لازم است يك كمد دوتايى به هم چسبيده و بدون در با ارتفاع 212 و طول و عرض 97 و 33 سانتى متر سفارش دهيد. با كمك 4 عدد تخته يكى از قسمت ها را طبقه زده و از آن به عنوان كتابخانه استفاده كنيد و يا اشياى لوكس را در آن جا دهيد. قسمت كنارى را به عنوان كمد لباس هايتان انتخاب و در تمام آينه رويش نصب كنيد.

براى استفاده بهينه از سالن پذيرايى و بهره بردن از امكانات كتابخانه، قفسه هاى سى دى و ظروف غيرلازم مى توانيد ترتيب ساخت يك دكور را بدهيد. دو رديف قفسه سه تايى كه هر كدام با عرض و طول 37 و 70 و ارتفاع 40 سانتى متر است محل مناسبى براى نگهدارى ظروف آشپزخانه و اشياى قديمى به شمار مى روند.

رديف پايين كه نماى چوبى دارد براى گذاشتن فايل هاى ادارى و كتاب بسيار مناسب است. فاصله بين دو رديف كمد هم فضاى استانداردى است براى گذاشتن تلويزيون، آباژور، ضبط صوت و هر شىء زينتى كه مايل به قرار دادن در آن مكان هستيد. نمونه اين كار را در آشپزخانه نيز مى توان انجام داد . اين ديگر بسته به سليقه شما است كه پانل هاى چوبى را در كدام قسمت و به چه صورت در آشپزخانه نصب كنيد.

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی مدرن

مدل دکوراسیون منازل کوچک,جدیدترین مدل دکوراسیون منزل کوچک