شیک پارس

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی برای انواع سلیقه ها

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی دکوراسیون منزل عروس جدید,مدل دکوراسیون منزل عروس2018,مدل دکوراسیون منزل عروس و داماد,مدل دکوراسیون خانه عروس,مدل دکوراسیون آشپزخانه عروس,مدل دکوراسیون خانه عروس   فراهم آورده ایم.

مدل دکوراسیون منزل (21)

دکوراسیون منزل 2018,جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل 2018

مدل دکوراسیون منزل (22)

جدید ترین مدل دکوراسیون منزل 2018

مدل دکوراسیون منزل (23)

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل 2018

مدل دکوراسیون منزل (25)

مدل دکوراسیون خانه کوچک

مدل دکوراسیون منزل (26)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک

مدل دکوراسیون منزل (27)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

مدل دکوراسیون منزل (28)

مدل دکوراسیون آپارتمان های کوچک

مدل دکوراسیون منزل (29)

مدل دکوراسیون آپارتمان کوچک

مدل دکوراسیون منزل (30)

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید:

1. اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند . در ضمن می توانید با “نورپردازی” این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

2. برای كفپوش سرامیك فضایی كوچك، از سرامیك هایی با ابعاد بزرگ استفاده نكنید. همان طور كه كاربرد سرامیك های كوچك برای فضاهای بزرگ جایز و مناسب نیست. در واقع وسعت فضا با ابعاد سرامیك مورد نیاز رابطه مستقیم دارد.

3. از قرار دادن گیاهان و به خصوص گل های طبیعی بودار و معطر در اتاق خواب خود و كودكانتان بپرهیزید. استراحت شما به مدت چندین ساعت در این فضا و تنفس هوایی كه عطر گل در آن پراكنده است، احتمال بروز حساسیت را افزایش می دهد، به خصوص برای افرادی كه دارای زمینه مساعدی برای بروز حساسیت هستند. در این شرایط به جای گل های طبیعی از انواع گل های مصنوعی استفاده كنید.

4. پیش از ایجاد اشكال معماری در قالب سقف های كاذب، آرك، گچ بری ها، دیواركوب ها و غیره، باید تأثیر ناشی از این عناصر در محیط را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ساخت سقف كاذبی با ابعاد بزرگ و مدل دار در فضائی كه از ارتفاع زیادی هم برخوردار نیست، نه تنها زیبا به نظر نمی آید، بلكه سقف موجود را از آنچه كه هست كوتاه تر نشان می دهد.

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی برای انواع سلیقه ها

مدل دکوراسیون منازل کوچک,جدیدترین مدل دکوراسیون منزل کوچک

همچنین دیدن فرمایید