شیک پارس

جدیدترین مدل رنگ مو برای خانم های زیبا پسند مد روز

جدیدترین مدل رنگ مو

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل رنگ مو  رنگ موهای روشن عکس,رنگ مو روشن با عکس,رنگ مو عسلی روشن عکس,رنگ مو زیتونی روشن عکس,رنگ موی عسلی روشن عکس,رنگ موی بلوند روشن عکس,رنگ موی قهوه ای روشن عکس,رنگ مو فراهم آورده ایم.

جدیدترین مدل رنگ مو برای خانم های زیبا پسند مد روز

رنگ مو بلوند روشن زیتونی

رنگ مو روشن (22)

رنگ مو بلوند روشن دودی

رنگ مو روشن (23)

رنگ مو بلوند روشن خاکستری

رنگ مو روشن (24)

رنگ مو بلوند روشن طلایی

رنگ مو روشن (25)

رنگ موی بلوند روشن بدون دکلره

رنگ مو روشن (26)

رنگ موی روشن برای پوست سبزه

رنگ مو روشن (27)

بهترین رنگ موی روشن برای پوست سبزه

رنگ مو روشن (28)

رنگ مو روشن مناسب پوست سبزه

رنگ مو روشن (29)

 

رنگ کردن مو قدمتی دیرینه دارد. انسان‌ها از زمان‌های بسیار دور علاقه بسیاری به رنگ کردن موهایشان داشته‌اند و با استفاده از گیاهانی مثل حنا موهایشان را رنگ می‌کردند. البته این علاقه تا امروز نیز ادامه یافته است. تا چند سال پیش استفاده از رنگ موها به ویژه رنگ‌موهای شیمیایی بیشتر در بین زنان و آن هم برای پوشاندن موهای سفید رواج داشت، اما متاسفانه امروزه استفاده از رنگ موهای شیمیایی در بین جوانان و نوجوانان نیز شایع شده که البته می‌تواند صدمات زیادی را هم به دنبال داشته باشد.

برای استفاده از این محصول‌ها باید به توصیه متخصصان عمل کرد و با رعایت شیوه‌های صحیح استفاده از این محصولات، به درصد بالای رضایت‌ مندی رسید. در این مقاله نگاهی اجمالی داریم به عوارض رنگ موها ؛ با ما همراه شوید.تحقیقات نشان داده است استفاده بیش از ۹ بار در سال از رنگ مو، خطر ابتلا به سرطان خون از نوع لنفوم را افزایش می دهد.سرطان لنفوم در سیستم لنفاوی بدن رخ می دهد. سیستم لنفاوی شبکه ای از رگ هاست که بخشی از سیستم دفاعی بدن را تشکیل می دهد و سلول های ضدعفونت به نام لنفوسیت را جابجا و سلول های مرده را از بافت ها تخلیه می کند.همچنین اگر رنگ کردن مو زیاد انجام شود، احتمال بروز سرطان مثانه را افزایش می‌دهد.

رنگ مو روشن (30)

رنگ موی روشن مناسب پوست سبزه,رنگ موي روشن براي پوست سبزه