شیک پارس

جدیدترین مدل ساعت اسپرت مردانه با طرح های شیک

مدل ساعت مردانه (31)

مدل ساعت اسپرت مردانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل ساعت اسپرت مردانه ساعت مردانه مارک دار با قیمت,مدل ساعت مردانه با قیمت مناسب,مدل های ساعت مردانه با قیمت,جدیدترین مدل ساعت مردانه با قیمت,مدل ساعت مچی مردانه با قیمت,مدل ساعت    فراهم آورده ایم.

 مدل ساعت مردانه (32)

ساعت مردانه ویولت,مدل ساعت مردانه کاسیو

مدل ساعت مردانه (33)

مدل ساعت مردانه رولکس,مدل ساعت مردانه اسپریت

مدل ساعت مردانه (34)

مدل ساعت مردانه مارک دار 2018,مدل ساعت مچی مردانه مارک دار

مدل ساعت مردانه (35)

مدل ساعت مردانه مارک دار با قیمت,مدل ساعت مردانه با قیمت مناسب

مدل ساعت مردانه (36)

مدل های ساعت مردانه با قیمت,جدیدترین مدل ساعت مردانه با قیمت

مدل ساعت مردانه (37)

مدل ساعت مچی مردانه با قیمت,مدل ساعت مردانه همراه با قیمت

مدل ساعت مردانه (38)

مدل ساعت مردانه شیک با قیمت

مدل ساعت مردانه (39)

 

نکته دیگری که درباره مقاومت ساعت باید به آن دقت کنید، جنس صفحه اصلی ساعت است؛ صفحه ساعت ها معمولا از پلاستیک و تلق یا از شیشه و کریستال ساخته می شود. اگر پلاستیک و تلق را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که زود خش می خورد. جنس شیشه ای هم زود می شکند اما در برابر سایش می تواند مقاوم باشد. بهترین انتخاب برای پوشش شفاف صفحه ساعت، کریستال است که ضدضربه، ساییدگی و خش است اما از بقیه گران تر است و اگر می خواهید ساعتی با این نوع پوشش داشته باشید، باید حسابی دست به جیب شود.نکته بعدی، میزان فشار اتمسفری روی ساعت باشد. اگر کوهنوردی می کنید یا خلبان هستید یا اینکه به کارهای هیجانی مثل جامپینگ علاقه دارید، موقع خرید حتما از میزان مقاومت فشار ساعتی که پسندیده اید، مطمئن شوید.

مکان استفاده

باید مشخص کنید که در چه جاهایی می خواهید از ساعتتان استفاده کنید، در مراسم و مهمانی ها یا در ورزش و محل کار. اگر می خواهید ساعتتان را در مهمانی ها ببینید، بهترین انتخاب، ساعت های کلاسیک برای آقایان و ساعت های فلزی و نگین دار برای خانم هاست. اگر هم از ساعت های کلاسیک خوشتان نمی آید، می توانید از ساعت های بند چرمی استفاده کنید که هم سبک تر و هم اینکه به کلاسیک ها نزدیک تر هستند و به خاطر جنس بندش، تقریبا در همه جا قابل استفاده است. بهترین گزینه ساعت برای تفریح و ورزش، ساعت های اسپرت هستند که هم صفحه بزرگ تری دارند و نسبت به بقیه مقاوم تر و هم اینکه قابلیت گشادتر شدن و شل بسته شدن را هم دارند.

 

مدل ساعت مردانه (40)

مدل ساعت مردانه گران قیمت و با کلاس,مدل ساعت مردانه اسپرت2018,مدل ساعت مردانه اسپورت

همچنین دیدن فرمایید