شیک پارس

جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018 زیبا برای پذیرایی و نشیمن

جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018    مبل کلاسیک راحتی 2018,مدل مبل کلاسیک شیک 2018,مدل مبل کلاسیک 2018,جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018,مدل مبل کلاسیک شیک,مدل مبلمان شیک  فراهم آورده ایم.

 

مدل مبلمان کلاسیک (31)

مدل مبلمان كلاسيك ترك,مدل مبل کلاسیک ترک

مدل مبلمان کلاسیک (32)

جدیدترین مدل مبل کلاسیک ترکیه

مدل مبلمان کلاسیک (33)

مدل مبل کلاسیک جدید,مدل مبل كلاسيك جديد

مدل مبلمان کلاسیک (34)

جدیدترین مدل مبلمان کلاسیک,مدل های جدید مبلمان کلاسیک

مدل مبلمان کلاسیک (35)

جدیدترین مدل های مبلمان کلاسیک

مدل مبلمان کلاسیک (36)

مدلهای مبل کلاسیک جدید,مدل مبل راحتی کلاسیک جدید

مدل مبلمان کلاسیک (37)

جدیدترین مدل مبلمان راحتی کلاسیک

مدل مبلمان کلاسیک (38)

مدل مبل کلاسیک مدرن,مدل مبل کلاسیک و مدرن

مدل مبلمان کلاسیک (39)

 

براى زیبا و صمیمى جلوه نمودن اتاق نشیمن، مبلمان را در فاصله هاى نزدیك به هم قرار دهید. از پارچه هاى رنگى ندوخته و بلند به جاى پرده اتاق یا رومبلى استفاده نمایید. براى روشنایى اتاق به جاى نصب لوسترهاى بزرگ از تعدادى لامپ هالوژن و شمع استفاده كنید. تعدادى شمع در اشكال مختلف جمع آورى كنید و در كنار پنجره و روى میز و یا اُپن آشپزخانه قرار دهید. از پارچه هاى ساده و بلااستفاده با كمك روبان و پارچه هاى رنگى مى توانید زیباترین پرده آشپزخانه یا رومیزى را تهیه كنید. اگر قصد تعویض مبلمان اتاق نشیمن را دارید از خرید مبلمان بزرگ و تیره خوددارى كنید. مطمئناً گذاشتن یك مبل راحتى یا كاناپه با طرحى متفاوت در گوشه اتاق زیبا و شكیل تر از قرار دادن چندین دست صندلى و مبل است.اشیاى قدیمى را دور نریزید. با انداختن یك رومیزى رنگى روى چهارپایه هاى چوبى قدیمى مى توانید بهترین میز عسلى (میز كنار مبل) را داشته باشید.

 

عكس هایتان را در آلبوم تلنبار نكنید. برخى از آنها را قاب كنید و روى میز یا بوفه قرار دهید. این گونه هم خاطرات دلنشین یادآورى مى شود و هم اتاق جلوه اى زیبا پیدا مى كند. اگر جاى اضافه براى گذاشتن كتابخانه دیوارى ندارید یك گوشه اتاق را از كف تا سقف قفسه بزنید كه جایى باشد براى كتاب، CD، آباژور، گلدان و حتى اثاثیه غیرضرورى. الزاماً تمامى مجسمه و اسباب زینتى را نباید از مغازه هاى لوكس فروشى تهیه كرد. گاهى مجسمه هاى كاغذى و كاردستى هاى كودكان، زیباتر از مجسمه هاى خراطى شده آفریقایى است.

 

جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018 زیبا برای پذیرایی و نشیمن

مدل مبلمان کلاسیک و مدرن,مدل مبل کلاسیک سلطنتی

همچنین دیدن فرمایید