شیک پارس

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی برای اتاق پذیرایی و نشیمن

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل جدید مبل سلطنتی راحتی  مبل کلاسیک 2018,مدل مبل کلاسیک راحتی 2018,مدل مبل کلاسیک شیک 2018,مدل مبل کلاسیک 2018,جدیدترین مدل مبل کلاسیک 2018,مدل مبل کلاسیک شیک فراهم آورده ایم.

 

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی

مدل مبلمان کلاسیک با قیمت,مدل مبل کلاسیک با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (52)

مدل مبل کلاسیک با قیمت مناسب

مدل مبلمان کلاسیک (53)

مدلهای مبل کلاسیک با قیمت,مدل مبل کلاسیک همراه با قیمت

مدل مبلمان کلاسیک (54)

مدل مبلمان کلاسیک,مدل مبلمان کلاسیک ترکیه

مدل مبلمان کلاسیک (55)

مدل مبلمان کلاسیک جدید,مدل مبلمان کلاسیک منزل

مدل مبلمان کلاسیک (56)

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی مدل مبلمان کلاسیک مدرن

مدل مبلمان کلاسیک (57)

مدل مبلمان کلاسیک سلطنتی,مدل مبلمان کلاسیک 2018

مدل مبلمان کلاسیک (58)

مدل جدید مبل سلطنتی راحتی مدل مبلمان کلاسیک 2018,مدل مبلمان کلاسیک شیک

مدل مبلمان کلاسیک (59)

اگر از طرحی که تازگی ها مد شده، خوشتان آمده است و دوست دارید در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کنید، شما را منع نمی کنیم اما در این کار زیاده روی نکنید و سعی کنید چنین تغییراتی را در ابعاد کوچک به فضا بدهید. به عنوان مثال اگر از مبل های گلدار خوشتان آمده، به جای تعویض کل مبل ها، بالشتک ها را گلدار کنید. در این صورت می توانید پس از چند سال که از مد افتادند آنها را با طرحی دیگر و هزینه ای کمتر تغییر دهید.

 

مبل های شما باید میزبان میهمانان و کودکان زیادی باشند. بنابراین اگر با صرف هزینه ای بیشتر، مبلی با کیفیت تر خریداری کنید، در مدت زمان طولانی تری از آنها استفاده خواهید کرد.تعادل نقش مهمی در دکوراسیون خانه دارد. شما نباید در استفاده از چیزی که به آن علاقه دارید زیاده روی کنید. به عنوان مثال اگر عاشق طرح های راه راه هستید، آن را تنها در یک یا دو تا از لوازم منزلتان به کار گیرید. با این روش این طرح بیشتر و خاص تر به چشم می آید. از به کار گیری یک طرح برای کل خانه به شدت خودداری کنید.هر فضا باید شخصیت خاص خود را داشته باشد بنابراین سعی کنید مکان های مختلف خانه را شبیه به هم تزیین نکنید. به عنوان مثال اگر به رنگ آبی تمایل دارید، درجات مختلف آبی را برای هر فضا به کار گیرید یا کلکسیون لیوان را در اتاق پذیرایی و کلکسیون قوری را در آشپزخانه قرار دهید.

 

مهم نیست که درون قابتان یک عکس خانوادگی است یا یک اثر هنری، شما باید قاب هایتان را به صورت مستقل یا در قالب یک مجموعه از دیوار آویزان کنید. اگر می خواهید دو قاب را در کنار هم از دیوار بیاویزید دقت کنید یا به صورت موازی در کنار هم یا عمودی روی هم قرار گیرند. (تنها روی دیوار راه پله ها است که می توانید آنها را به صورت نامتقارن کنار هم بچینید) آویزان کردن آنها در فاصله ای زیاد از هم نیز اشتباه دیگری است که نباید مرتکب شوید.

مدل مبلمان کلاسیک (60)

مدل مبلمان کلاسیک ترکیه ای,مدل مبل کلاسیک ترکیه,مدل مبل کلاسیک ترکیه ای,مدلهای مبل کلاسیک ترکیه

همچنین دیدن فرمایید