مدل دکوراسیون منزل سال 2018 بسیار زیبا و جدید

 

مدل دکوراسیون منزل

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل دکوراسیون منزل مدل دکوراسیون منزل ایرانی,انواع مدل دکوراسیون منزل ایرانی,جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی,مدلهای دکوراسیون منزل ایرانی,مدل دکوراسیون منازل ایرانی,مدلهای دکوراسیون منازل ایرانی,  فراهم آورده ایم.

 دکوراسیون منزل (2)

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون منزل (3)

انواع مدل دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون منزل (4)

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

دکوراسیون منزل (5)

مدلهای دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون منزل (6)

مدل دکوراسیون منازل ایرانی

دکوراسیون منزل (7)

مدلهای دکوراسیون منازل ایرانی

دکوراسیون منزل (8)

مدل دکوراسیون منزل شیک

دکوراسیون منزل (9)

مدل دکوراسیون منزل عروس ایرانی

 

نگهدارى لباس در هر خانه اى يكى از مهمترين مسائل است. يكى از معضلات خانم ها در پايان زمستان، جمع كردن لباس هايى است كه ديگر به درد فصل بهار و تابستان نمى خورند. چرا كه اغلب به دليل كمبود كمد و فضاى خالى مجبور به دور ريختن لباس هاى قديمى و غيرفصلى هستند. ايده خوب براى حل اين مسئله ساخت نوعى كمد است كه حالت كاناپه داشته و مى تواند در خود تعداد بسيار زيادى لباس جاى دهد.

سه كمد مكعب مستطيل كه در آن از قسمت بالا باز مى شود و ابعاد آن بستگى به متراژ منطقه اى دارد كه شما در نظر گرفته ايد اين كمد علاوه بر نگهدارى لباس هاى قديمى و زمستانى، كاربرد ديگرى نيز دارد. مى توانيد با قرار دادن چند عدد بالشتك آن را به كاناپه تبديل كنيد يا به عنوان ميز براى گذاشتن آباژور، گلدان و مجسمه استفاده كنيد.
ايجاد فضاى مناسب براى كار اين امكان را مى دهد كه شما در زمان هايى كه در منزل به سر مى بريد يا به هر دليلى مثل داشتن فرزند خردسال نمى توانيد در ساعات روز سر كارتان حاضر شويد، بتوانيد با آسودگى خاطر به امورتان رسيدگى كنيد. براى اين منظور قسمتى از سالن پذيرايى را كه بلااستفاده است مثلاً قسمتى كه به واسطه قرار گرفتن ستون حالت فرورفتگى دارد را انتخاب كنيد. با گذاشتن يك پاراوان بين قسمت موردنظر و آنجا كه مبلمان را قرار داده ايد، يك ديوارك بسازيد. سپس ميز كارتان را پشت پاراوان قرار داده و با نصب چند قفسه كامپيوتر، فاكس، تلفن و هر آنچه را كه براى يك ميز كار لازم داريد روى آن قرار دهيد.

 

دکوراسیون منزل (10)

مدل دکوراسیون منزل عروس جدید,مدل دکوراسیون منزل عروس2018