مدل آرایش چشم و سایه (22)

مدل ارایش چشم و ابرو

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل ارایش چشم و ابرو مدل ارایش چشم و ابرو2018,مدل ارایش چشم و ابروی عروس,مدل آرایش چشم و ابرو مشکی,مدل خط چشم 2018,مدلهای ارایش چشم 2018,مدل ارایش چشم عروس فراهم آورده ایم.

 

مدل آرایش چشم و سایه (21)

,مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل ارایش چشم عروس عربی

مدل آرایش چشم و سایه (23)

مدل آرایش چشم عروس 2018,مدل ارایش چشم عروس

مدل آرایش چشم و سایه (24)

جدیدترین مدل آرایش چشم عروس,مدل ارایش چشم و ابرو عروس

مدل آرایش چشم و سایه (25)

مدل آرایش چشم ایرانی,مدل آرایش چشم ایرانی 97,مدل ارایش چشم ایرانی جدید

مدل آرایش چشم و سایه (26)

عکس مدل آرایش چشم ایرانی,جدیدترین مدل ارایش چشم ایرانی

مدل آرایش چشم و سایه (27)

مدل آرایش چشم لایت ایرانی,مدل آرایش چشم 2018 ایرانی

مدل آرایش چشم و سایه (28)

مدل آرایش چشم دخترانه,مدل آرایش چشم و ابرو

مدل آرایش چشم و سایه (29)

بعد از رژ لب، ريمل مهم‌ترين وسيله آرايشي شماست.به كار بردن ريمل باعث درشتي چشم‌ها و جلوه‌دار شدن مژه‌هايتان مي‌شود. به جز تنوع رنگ، ريمل‌ها انواع مختلفي دارند، ضخيم كننده، بلند كننده، حجم دهنده، پررنگ‌كننده، ضد آب و معمولي. روش ريمل زدن براي جلا دادن نگاه شما اهميت بسزايي دارد.بايد توجه داشته باشيد ريمل شما تمام سطح مژه، از ريشه تا نوك آن را بپوشاند.

براي مژه‌هاي بالا، قبل از كشيدن برس ريمل روي مژه ها، ميله ريمل را روي پايه مژه‌هايتان بماليد تا به اندازه كافي رنگ روي مژه هايتان بنشيند. سپس اين رنگ را با استفاده از برس ريمل، از پايين تا بالاي مژه به خوبي بكشيد. اگر اين كار را با دقت انجام دهيد، مژه‌هايي زيبا با نوك‌هاي جدا از هم خواهيد داشت.هنگام ريمل زدن به مژه‌هاي پايين، ميله ريمل را به صورت عمودي نگهداشته و آن را به چپ و راست حركت دهيد. مراقب باشيد زير چشمانتان را لك نكنيد.

وقتي مي‌خواهيد بيش از يك بار ريمل بزنيد، شانه زدن مژه‌ها بين ريمل زدن‌ها باعث مي‌شود مژه‌هاي شما به هم نچسبند.اگر ريمل شما نوست و ميزان ريمل روي ميله آن زياد است، اضافه آن را با دستمال پاك كنيد.اگر مي‌خواهيد ماده ريمل بيشتر روي برس آن بنشيند، برس را داخل ظرف بچرخانيد. هيچوقت آن را در ظرف ريمل بالا و پايين نكنيد، چون باعث مي‌شود ريمل داخل ظرف زودتر از معمول خشك شود.

 

مدل آرایش چشم و سایه (30)

مدل آرایش چشم ساده,مدل آرایش چشم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید