شیک پارس

مدل جهیزیه عروس ایرانی جدید برای اتاق پذیرایی و نشیمن

مدل جهیزیه عروس ایرانی جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل جهیزیه عروس ایرانی جدید  جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97,جدیدترین مدل جهیزیه عروس ایرانی,جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97,جدیدترین مدل چیدن جهیزیه عروس,جدیدترین مدل تزیینات جهیزیه عروس فراهم آورده ایم.

مدل جهیزیه عروس ایرانی جدید برای اتاق پذیرایی و نشیمن

تزیین جهیزیه عروس,تزیین جهیزیه عروس 97

جهیزیه (72)

تزيين جهيزيه عروس,تزیین جهیزیه عروس فیس بوک

جهیزیه (73)

تزیین جهیزیه عروس ایرانی,تزیین جهیزیه عروس عکس

جهیزیه (74)

تزیین جهیزیه عروس

جهیزیه (75)

تزیین جهیزیه عروس 2018

جهیزیه (76)

تزیین جهیزیه عروس با روبان

جهیزیه (77)

تزیین جهیزیه عروس ایرانی جدید

جهیزیه (78)

تزیین جهاز عروس 97

جهیزیه (79)

طراح های منزل از قانون خاصی پیروی نمی کنند و قانون های سختی وجود ندارد. ما باید خلاقیت، اکتشافات و تصورات را بالا ببریم. به گزارش نمناک نکاتی وجود دارد که ما را راهنمایی می کند که به نتیجه درستی برسیم.چیدمان منزل
توصیه هایی کاربردی بری چیدمان منزل
1. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید : خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه ی فضاهای خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت کنید.

2. پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید : در گالری ها و موزه ها پوستر را در وسط و مرکز 57 اینچ تا 60 اینچ آویزان می کنند. (چشم متوسط انسانها سطح 57 اینچ می بیند.)

3. چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید:سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می شود که منزل اشرافی تر بنظر بیاید. می توانید 12 تا 18 اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه های کوچک. فقط پایه های جلویی صندلی ها را روی فرش قرار دهید.

جهیزیه (80)

تزیینات جهیزیه عروس 97,تزئین جهیزیه عروس

همچنین دیدن فرمایید