آگهی استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی

 خبر جنجالی استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی

ایرلاین هاي عربی گویا به دنبال جذب بانوان زیبای ایرانی برای خطوط هوایی خود بعنوان میباشند. انها برای اینکار آگهی استخدام منتشر نموده اند. استخدام دختران جذاب ایرانی توسط ایرلاین عربی خبری هست دکه در این صفحه دیدن می‌کنیدمهماندار

استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی (7)

آگهی هواپیمایی عمان

آگهی استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین های عربی

خصوط هوایی عمان آگهی استخدام دختران زیبا ایرانی را منتشر کرده هست که نکته دیدنی آن ارسال تصویر بدون حجاب هست این آگهی هواپیمایی عمان با واکنش تند کاربران شبکه هاي مجازی ایران رو به رو شده هست.

استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی (3)

آگهی هواپیمایی عمان

استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی (8)

دختران ایرانی. دختران ایرانی بی حجاب در ایرلاین عربی آگهی – جذب دختران ایرانی توسط ایرلاین عربی

استخدام بعنوان نیروی انسانی ایرلاین ها، یکی از علائق و تصورات شیرین تعداد زیادی از کودکان و حتی بزرگسالان ایرانی هست و شغل هایي چون مهماندار، خلبان و سایر پرسنل فعال در صنعت هوایی، از جمله آن محسوب می‌شوند.

در این میان، بعضا ایرلاین هاي خارجی نیز نسبت به فراهم سازی نیازهای پرسنلی خود از میان شهروندان کشورمون اقدام می‌کنند که به نظر میرسد پیش نیاز آن، هماهنگی با نهادهای مسئول در کشورمون همانند سازمان هواپیمایی و رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.

آگهی استخدام به شرط کشف حجاب

در جدید ترین آگهی استخدام یک ایرلاین خارجی، هواپیمایی عمان اقدام به انتشار اطلاعیه جذب دختران ایرانی بعنوان مهماندار کرده هست. مهماندار هواپیما در تعریف ساده، عضو خدمه هوایی هست که توسط ایرلاین ها برای تضمین ایمنی و آسایش مسافران در پروازها به ‌کار گرفته می ‌شود.

در آگهی هواپیمایی عمان که نسخه اي از آن به دست رسیده، با اشاره به این که این ایرلاین به دخترانی بین ۲۳ تا ۳۱ سال نیازمند هست، شرایط دیگر ورود به پروسه استخدام را داشتن حداقل قد ۱۵۷ سانتیمتر، مدرک تحصیلی مناسب، برخورد مفید، اطلاع از زبان انگلیسی در حد نوشتن و خواندن و نداشتن خالکوبی و کلاه گیس دانسته هست.

استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی (5)

در آگهی یک ایرلاین عربی از دختران … استخدام یک ایرلاین … ایرانی – اسلامی در …

 به گزارش پارس ناز همین طور با دقت به امکان وقوع حوادث، بلد بودن شنا در حد لازم، مورد تاکید قرار گرفته هست.اما در ادامه این آگهی، از دختران متقاضی خواسته شده هست با ارسال تصویر هاي فاقد حجاب و به صورت تمام رنگی، در کنار سایر مدارک هویتی، از طریق دفتر شهر تهران این ایرلاین یا ایمیل اعلام شده، درخواست خود را ارسال کنند.

استخدام دختران زیبای ایرانی در ایرلاین عربی (2)

آگهی یک ایرلاین عربی برای استخدام دختران زیبای ایرانی

اگرچه نمی‌توان ایرلاین هاي خارجی را به تغییر شرایط خود مجبور کرد، اما قطعا می‌توان با درج شرایطی، آنرا ملتزم به رعایت قوانین کشورمون در حوزه هاي مغایر با فرهنگ ایرانی – اسلامی در آگهی ها و اقداماتی که مربوط به شهروندان کشورمون هست، نمود.

آزار جنسی دختر ۱۷ ساله در مقابل چشمان نامزدش + عکس

آگهی جذب دختران ایرانی توسط ایرلاین عربی:http://shikpars.com/the-controversial-news-is-the-recruitment-of-beautiful-iranian-girls-in-arabic/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید