شیک پارس

تصاویر کفش اسپرت شیک با طرح های جدید و بسیار جذاب

تصاویر کفش اسپرت شیک

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تصاویر کفش اسپرت شیک   کفش اسپورت دخترانه 97,مدل کفش های اسپرت سال 97,مدل کفشهای اسپرت 97,مدل کفش اسپرت عید 97,مدل کفش اسپرت پسرانه 97,مدل جدید کفش اسپرت 97,مدل کفش اسپرت 2018 دخترانه,مدل کفش اسپرت 2018 مردانه,مدل کفش اسپورت 2018,مدل کفش های اسپورت 2018,مدل کفشهای اسپرت 2018,مدلهای کفش فراهم آورده ایم.

تصاویر کفش اسپرت شیک با طرح های جدید و بسیار جذاب

مردانه شیک,مدل کفش اسپرت مردانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (82)

مدل کفش اسپرت مردانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (83)

مدل کفش اسپرت مردانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (84)

مدل کفش اسپرت مردانه چرم

مدل کفش اسپرت 97, (85)

مدل کفش اسپرت مردانه 2018

مدل کفش اسپرت 97, (86)

مدل کفش اسپرت مردانه 97

مدل کفش اسپرت 97, (87)

مدل کفش اسپرت مردانه 97

مدل کفش اسپرت 97, (88)

مدل كفش اسپرت دخترانه جديد

مدل کفش اسپرت 97, (89)

هرچقدر بیشتر روی باسن‌تان بنشینید، احتمال این‌که هر مشکل یا بیماری‌ای برایتان دردسرساز شود بسیار زیاد است. تا آنجا که می‌توانید سرپا بایستید، یا این‌که در محیط کار، وضعیت‌تان را طوری تنظیم کنید که بیشتر مواقع سرپا باشید.وقتی برای مدت زمان طولانی می‌نشینید، باسن و بالا تنه‌تان به یک وضعیت عادت می‌کند‌ که باعث ایجاد فشار عصبی می‌شود. برای تسکین خود، ابتدا بنشینید و پای راست‌تان را به سمت جلو قرار داده، و یک پتو یا بالش زیر زانوی چپ‌تان بگذارید. باسن‌تان را صاف رو به جلو خم کرده، و بگذارید زانوی چپ‌تان به پایین فشار بیاورد، ماهیچه‌های سرین خود را منقبض کرده، ماهیچه‌های شکمی‌تان را تو‌ دهید تا مانع از حرکت لگن‌تان به جلو شود. برای افزایش این کشش، دست چپ‌تان را بالا آورده و پشت سرتان بگذارید بعد به سمت راست خم شوید. ۳۰ ثانیه در این حالت بمانید، بعد با دست راست این کار را انجام دهید.

مدت زمانی که ماهیچه‌های ضعیف بخش‌هایی از پایمان در کفش است کافی ا‌ست تا باعث بروز مشکلاتی در محور پا و ساق پا از زانو گرفته تا باسن و پشت شود. این تمرین را برای یک دقیقه انجام داده تا قوس پاهایتان را قوی کرده و از بروز درد جلوگیری کنید: نزدیک یک دیوار روی پنجه پایتان بایستید، و دست‌تان را به دیوار بگذارید تا تعادل‌تان حفظ شود. پاشنه‌هایتان را به هم بچسبانید طوری که از زمین فاصله داشته باشند. شانه‌ها و باسن‌تان را صاف و در یک راستا قرار دهید، زانویتان را خم کرده و آن‌ها را به اطراف باز کنید و در حین انجام آن کمی باسن‌تان را به پایین ببرید. بعد پاشنه‌تان را روی زمین بگذارید و این کار را تکرار کنید. هر بار این حرکت را به مدت ۳۰ ثانیه انجام دهید.

مدل کفش اسپرت 97, (90)

مدل کفش اسپرت دخترانه شیک و جدید,مدل کفش اسپرت دخترانه شیک

همچنین دیدن فرمایید