سری جدید از لباس مجلس های کوتاه و دخترانه بسیار زیبا و شیک

لباس مجلسی دخترانه (5)

مدل لباس مجلسی های کوتاه مناسب برای دختر خانوم های جوان که حالت مدل لباس دخترانه دارد-پیشنهاد میشود از لباس مجلسی های زیبا و شیک زیر دیدن فرمایید

لباس هایی در طرح ها و رنگ های متنوع لباس های مجلسی چین دار و کوتاه-در پست های بعدی سری جدید لباس های مجلسی بلند رو قرار میدهیم

 • چطور ‌یک مدل لباس با رنگی مناسب که به ما بیاید را برای مهمانی انتخاب کنیم ؟
  انتخاب‌ یک مدل لباس شب کار ساده و راحتی نیست بلکه بستگی به ظاهر و فرم بدن شما دارد . اگر می‌خواهید در‌ یک مهمانی ، زیبا ، تک و شگفت انگیز باشید با ما همراه شوید ، تا توضیحات جالبی در رابطه با انتخاب رنگ و همچنین ظاهرتان ارائه دهیم .

لباس مجلسی دخترانه (12)

وبسایت : http://shikpars.com

 • افرادی که دارای پوست‌های تیره هستند ، لباس‌های با رنگ‌ها‌ی روشن مانند : سفید ، سبز، و .. بپوشید که به شما می‌آیند و از رنگ‌های تیره ای مانند : قهوه ای و … که باعث خفه شدن رنگ پوستتان می‌شود دوری کنید .

لباس مجلسی دخترانه (13)

 • افرادی که دارای پوست‌های روشن هستند ، بر عکس افرادی که دارای پوست‌های روشن هستند باید از رنگ‌های مانند سفید ، و .. بپرهیزند زیرا این رنگ‌ها ، باعث تشدید سفیدی رنگ پوستشان می‌شود .

لباس مجلسی دخترانه (14)

وبسایت : http://shikpars.com

 • اگر سینه‌های بزرگی دارید
  لباس‌های با مدل دکلته و‌ یقه‌های کشیده را توصیه می‌کنیم ، و لباس شب تان  بهتر است آستین نداشته باشد و‌ یا اگر مایل هستید که آستین داشته باشد بهتر است که آستین خیلی کوتاهی داشته باشد .

لباس مجلسی دخترانه (15)

 • اگر شما دارای شکم هستید :
  از لباس‌های با جنس ساتن ،و ابریشم بپرهیزید زیرا به علت جنس خاصی که دارند شکم شما را بزرگتر نشان می‌دهد . و بهتر است از لباس‌های راسته استفاده کنید و همچنین لباس‌های خیلی چسبان را نپوشید زیرا به شما ظاهر بدی می‌دهد .

لباس مجلسی دخترانه (6)

وبسایت : http://shikpars.com

 • اگر قد بلندی ندارید :
  اگر قد بلندی ندارید اما می‌خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس‌های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی ،بلندتر جلوه کنید اما‌ یادتان باشد لباس تان بیش از حد نیز بلند نباشد زیرا‌یک ظاهر بد را به شما می‌بخشد .

لباس مجلسی دخترانه (7)

 • اگر دارای باسن بزرگی هستید: لباسی بپوشید که دارای‌یک رنگ واحد باشد و چندین رنگ با ‌یکدیگر نباشند . از پوشیدن دامن‌های خیلی بلند و‌ یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید .

لباس مجلسی دخترانه (8)

 • خیلی ها از پوشیدن لباس های رنگی صرف نظر کرده، دو رنگ سیاه و سفید را ترجیح داده، به آن اکتفا می کنند تا آن جا که در کمد لباسشان تنها رنگ های سیاه و سفید دیده می شود.بعضی به این دلیل که فکر می کنند لباس های رنگی به آن ها نمی آید یا به اشتباه فکر می کنند مشکی به آن ها بیش تر می آید، جرات و لذت پوشیدن رنگ های شاد را از دست می دهند و به رنگ های تیره محدود می شوند. حال آن که شخصیت افراد با پوشیدن لباس های رنگی بیش تر نشان داده می شود.

لباس مجلسی دخترانه (9)

 • به جای گشتن به دنبال مدل لباس برای مناسبت های مختلف، به دنبال لباس هایی باشید که به شما می آیند.سعی کنید تا جای ممکن کم تر از رنگ مشکی استفاده کنید.

  به دنبال رنگ هایی باشید که شما را زیباتر نشان دهد تا بتوانید با انتخاب رنگ مناسب، سلیقه خود را نشان دهید.

لباس مجلسی دخترانه (10)

وبسایت : http://shikpars.com

 • از رنگ مشکی، صورتی، زرشکی، بژ، سرمه ای و لاجوردی در صورتی که پوست گندمی دارید، استفاده کنید. رنگ مو و رنگ چشم این افراد از روشن تا تیره بسیار متنوع است. خوشبختانه بیش تر رنگ ها از جمله رنگ های خاکی به این نوع پوست می آیند. از رنگ های هم رنگ با پوستتان پرهیز کنید. از رنگ سبز پسته ای، بنفش مات و کم رنگ، قهوه ای تیره هم دوری کنید.

لباس مجلسی دخترانه (1)

 • اگر خیلی سفید هستید، رنگ سفید و آبی روشن را کنار بگذارید. افرادی که پوست روشن دارند معمولا موهایشان قرمز یا بلوند است. بهتر است از رنگ های خیلی روشن و تند که در تضاد با پوست آن ها است مانند رنگ بنفش، قرمز، نارنجی یا زرد خودداری کنند.

لباس مجلسی دخترانه (4)

وبسایت : http://shikpars.com

 • لباسی مجلسی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباسی مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد. پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.

لباس مجلسی دخترانه (11)

متنوع ترین مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه 2016 – 95

مدل لباس مجلسی دخترانه زنانه ویژه عید نوروز 95

مدل لباس مجلسی 2016 و مدل لباس شب 95 بلند زنانه و دخترانه

مدل لباس مجلسی و راحتی زنانه و دخترانه 2016 – 95