شیک پارس

مدل مو ساده و شیک مردانه جدید شیک و زیبا

مدل مو ساده و شیک مردانه جدید شیک و زیبا

مدل مو ساده وشیک مردانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل مو ساده وشیک مردانه جدید مردانه جدید ایرانی,مدل مو مردانه جدید 2018,مدل مو مردانه جدید فشن,مدل مو مردانه جدید کوتاه,مدل مو مردانه جدید بلند,مدل مو مردانه جدید ,مدل موی مردانه جدید 2018,مدل موهای   فراهم آورده ایم.

 

 مدل مو مردانه ساده (62)

موی پسرانه جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (64)

مدل موهای پسرانه جدید 2018,مدل مو جدید پسرانه 2018 کوتاه

مدل مو مردانه ساده (65)

مدل مو جدید پسرانه 2018 ایرانی,عکس مدل مو مردانه جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (66)

مدل مو ساده و شیک مردانه دانلود مدل مو مردانه جدید 2018,مدل موی مردانه جدید ایرانی

مدل مو مردانه ساده (67)

مدل مو ساده و شیک مردانه مدل موهای مردانه جدید ایرانی,مدل مو پسرانه جدید ایرانی

مدل مو مردانه ساده (68)

مدل مو ساده و شیک مردانه مدل موی پسرانه جدید ایرانی,مدل موهای پسرانه جدید ایرانی

مدل مو مردانه ساده (69)

مدل مو ساده و شیک مردانه مدل موی مردانه جدید در ایران

مدل مو مردانه ساده (70)

همچنين مي‌توانيد روغن سويا را با روغن رزماري (تقويت‌كننده رشد مو و تحريك‌كننده پوست سر)، اسطوخودوس (آرامش‌دهنده پوست سر و كمك به رشد مو) و نعناع (افزايش دهنده گردش خون در پوست سر) مخلوط كنيد. چند قطره از مخلوط اين روغن‌ها را به نصف پيمانه روغن سويا اضافه كنيد و آن را روي پوست سر بگذاريد و با انگشتان خود ماساژ دهيد و پس از نيم ساعت با شامپو بشوييد.

روغن كنجد يك ضدآفتاب مناسب در برابر اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد است و مي‌تواند از موها در برابر اين اشعه و انواع آلودگي‌ها حفاظت كند. اين روغن گياهي همچنين ويتامينE ، انواع ويتامين B و ساير مواد معدني مانند منيزيم، كلسيم، فسفر و پروتئين را دارد و به دليل توانايي بالا در جذب پوست، مي‌تواند مو را از ريشه تقويت كند. همچنين ممكن است موهاي شما بر اثر مواجه شدن با رنگ‌هاي شيميايي، دكلره شدن، فر كردن و… آسيب ببيند كه اين روغن براي رفع اين مشكل هم کارایی دارد و مي‌تواند درماني مناسب براي موهاي آسيب‌ديده شما باشد. اين روغن همچنين به دليل مرطوب‌كننده بودن، مي‌تواند از خشكي مو جلوگيري كند.

روغن كنجد را مي‌توانيد به مدت ۳۰ شب قبل از خواب به پوست سرماليده و ماساژ دوراني بدهيد تا به پوست سر شما مواد مغذي برساند و به فوليكول‌هاي پياز مو كمك كند تا رشد بهتري داشته باشند. همچنين هرگاه احساس كرديد موهاي شما خشك است، به جاي استفاده از مواد آرايشي مي‌توانيد دو تا سه قطره روغن بين دست‌تان بماليد و دست چرب خود را به ساقه موهاي‌تان بكشيد. اين روغن، بو ندارد و در طول روز مي‌توانيد از آن به عنوان يك نگهدارنده و نرم‌كننده مناسب استفاده كنيد. با اين روش، موهايي براق خواهيد داشت.

مدل مو ساده و شیک مردانه جدید شیک و زیبا

مدل مو پسرانه جدید در ایران,جدید ترین مدل مو مردانه ایرانی

همچنین دیدن فرمایید