شیک پارس

سری جدید لباس مجلسی بلند شیک و زیبا

مجموعه جدید از لباس های مجلسی بلند بسیار شیک و زیبا مناسب برای خانوم های خوش سلیقه

لباس مجلسی بلند (14)

 • با یکی دیگر از جدیدترین و زیباترین ژورنال های لباس مجلسی که فوق العاده مناسب برای جشن عروسی هستم با شما هستیم،امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

لباس مجلسی بلند مناسب برای جشن ها و عروسی ها که شما نیاز به لباس مجلسی زیبا و مناسب تیپ و قیافه شماست-لباس های زیبا که در مجالس میتوند به زیبایی شما بیفزاید و لباسس که در جهن ها و مهمانی ها به تن میکنید می تواند زیبایی شما را در عروسی ها و جشن ها دوچندان کند و شما را همچون عروس در مجلس نمایان سازد.

لباس مجلسی بلند (18)

 • کلکسیون جدیدترین مدل لباس مجلسی و لباس شب زنانه

  مدل لباس مجلسی و پیراهن های زنانه شیک گیپور و حریر و جدیدترین مدل لباس های مجلسی دانتل ترک و اروپایی سال 2016 را در این بخش از دنیای مد شیک پارس مشاهده می فرمایید.

لباس مجلسی بلند (17)

مدل لباس مجلسی – جدیدترین مدل لباس مجلسی 2016 – مدل لباس مجلسی گیپور و حریر زنانه شیک – مدل لباس شب

لباس مجلسی بلند (19)

دل لباس بهار زنانه مجلسی, لباس بهار زنانه مجلسی, لباس بهار زنانه مجلسی جدید, جدیدترین لباس بهار زنانه مجلسی, لباس بهار زنانه مجلسی شیک, لباس بهار زنانه مجلسی ۲۰۱6, لباس بهار زنانه مجلسی 95, لباس بهار زنانه مجلسی جدید ۲۰۱6, لباس بهار زنانه مجلسی خارجی, لباس بهار زنانه مجلسی مدل جدید,  لباس بهار زنانه مجلسی ترکیه ای, لباس بهار زنانه مجلسی ایتالیایی, زیباترین لباس بهار زنانه مجلسی, مدل های مختلف لباس بهار زنانه مجلسی, لباس بهار زنانه مجلسی اروپایی, شیکترین لباس بهار زنانه مجلسی, لباس بهار زنانه مجلسی طرح دار, لباس بهار زنانه مجلسی بلند, لباس بهار زنانه مجلسی کوتاه, لباس بهار زنانه مجلسی بسیار شیک95

لباس مجلسی بلند (20)

وبسایت : http://shikpars.com

مدل لباس مجلسی برند Sherri Hill 2016 مدل لباس مجلسی بلند 95

لباس مجلسی بلند (21)

لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف میکنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

لباس مجلسی بلند (11)

مدل لباس مجلسی 2016 مدل لباس مجلسی 95 دخترانه

لباس مجلسی بلند (13)

 • برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن دامن کوتاه است. خصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید. البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنین از پوشیدن دامن هایی که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند خودداری کنید.

لباس مجلسی بلند (15)

 • یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دهد. سعی کنید پاشنه های زیر 8 سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید.

  ترفندهای فوق در انتخاب مدل لباس مجلسی و لباس شب ، به شما کمک خواهند کرد که لاغر تر و قد بلند تر به نظر برسید. قبل از رفتن به مهمانی بعدی اگر احساس کردید زیادی چاق شده اید ، قبل از انتخاب مدل لباس مجلسی خود ، این ترفند ها را بخوانید.

لباس مجلسی بلند (16)

وبسایت : http://shikpars.com

مدل ست لباس مجلسی 2016 مراسم و مهمانی باکلاس

لباس مجلسی بلند (4)

 • شما هر اندام، هر رنگ پوست، چشم یا مویی که داشته باشید، این مقاله به شما کمک می کند تا راحت تر یک پیراهن رسمی مجلسی برای خود انتخاب کنید.
  همه افراد با یکدیگر متفاوتند؛ این چیزی است که همه ما را خاص می کند. زمانی که قصد دارید تا یک لباس رسمی برای مجلس عروسی، میهمانی شب رسمی یا موارد مشابه انتخاب کنید، نباید چیزی که خیلی جلف وشوخ است،
 • مهمترین و نخستین قدم این است که شکل کلی بدن خود را در یک آینه تمام قد ببینید. به شکل و فرم هیکلتان و رنگ پوست و چهره خود دقت کنید.

لباس مجلسی بلند (5)

 • رنگ مو و چشم
  بعد از توجه به رنگ پوست خود، می توانید رنگهایی را برای پیراهنتان انتخاب کنید که باعث توجه بیشتر به رنگ مو یا رنگ چشم شما شود.
  اگر چشم های آبی رنگی دارید، رنگهای گرمی مانند زرد، نارنجی یا طلایی را انتخاب کنید. اگر چشمان سبز رنگی دارید،لباس های مجلسی با رنگهای گرمی مانند صورتی، قرمز، نارنجی یا قهوه ای بسیار مناسب است. برای چشم های فندقی یا قهوه ای، رنگهای سرد مثل آبی، ارغوانی و سبز انتخاب های بسیار عالی است.
  اگر دوست دارید به موهای شما توجه بیشتری بشود، می توانید از چنین رنگهایی استفاده کنید: اگر موی بلوند یا قهوه ای دارید، پیراهن ارغوانی یا آبی بپوشید. اگر موهای قرمز رنگ دارید، رنگهای قرمز و نارنجی بهترین رنگ انتخابی شما خواهد بود. موی مشکی هم با رنگهای خیلی تیره و براق، بسیار خوب به نظر می رسد.

لباس مجلسی بلند (6)

کلکسیون مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه 2016 فوق العاده شیک

وبسایت : http://shikpars.com

شیک ترین مدل لباس مجلسی بلند زنانه 2015 Pronovias سری 5

لباس مجلسی بلند (9)

 • برای خانم هایی که شکم برآمده و بزرگ و رانها و سینه های کوچکی دارند، مدل پیراهن هایی که بالاتنه کوتاهی دارد و خط کمر آن بالا و زیر سینه است، مناسب است. این مدل پیراهن باعث برجستگی بیشتر سینه های شما می شود، در حالی که انحنای شکم شما را می پوشاند.
  برای کسانی که ران های بزرگ و برجسته و سینه های کوچکی دارند، پیراهنی با بالاتنه کوتاه و خط کمر زیر سینه و دامن خطی ای شکل بسیار مناسب است.

لباس مجلسی بلند (10)

مدل لباس مجلسی بلند 2015 مخصوص مهمانی و مجالس زنانه

مدل لباس مجلسی بلند ۲۰۱۶ لباس مجلسی بلند زنانه ۹۵

مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه مشکی ۲۰۱۶ جدید

مدل ست لباس مجلسی جدید ۲۰۱۶ ست لباس مجلسی شیک زنانه

-------------------------------------

همچنین دیدن فرمایید