شیک پارس

داستان و عکس های بازیگران سریال برادر رمضان ۹۵

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال برادر رمضان ۹۵

عکس های سریال برادر (4)

سریال برادر در ایام ماه مبارک رمضان سال 95 از شبکه دوم سیما پخش می‌گرد

 • خلاصه داستان سریال برادر

 • داستان سریال برادر از آنجایی شروع می شود که ناصر یکی از پسران حاج کاظم مورد اغفال دشمنان و بدخواهان پدرش قرار می گیرد و به تجارت و کسب و کار حاج کاظم که بر مبنای حمایت از تولید ملی و فقط فروش برنج مرقوب ایرانی است لطمه میزند. حاج کاظم یکی از پهلوانان قدیم و تجار خیری هست که به همراه دخترش مریم که خبرنگاری پر جنب و جوش است و پسر دیگرش مسعود بر علیه واردات برنج های قاچاق و تاریخ مصرف گذشته و مسموم به بازار فعالیت می کند به همین دلیل است که دلالان و قاچاقیان که حاج کاظم را سدی در مسیر خود می ببیند با اغفال ناصر کسب و کار او را در گیر ماجراهایی می کنند که ….

سریال برادر-

 • حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، بر ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که… .

عکس های سریال برادر (3)

 • زمان پخش سریال برادر

  سریال در شب های ماه مبارک رمضان ۹۵ ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

عکس های سریال برادر (2)

 • تهیه کننده این سریال تلویزیونی گفت: با آماده شدن فیلمنامه سریال «برادر» در شهرک راه آهن کلید خورد و امیدواریم بدون هیچ تنش و استرس مرسوم در تولید آثار مناسبتی، با تمرکز کامل، سریال را به ماه مبارک رمضان سال آینده و آنتن شبکه دو سیما برسانیم.
  تهیه کننده نعمت چگینی افزود: ما سه مرحله تست گریم داشتیم؛ تا به امروز حضور بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ،لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی و… جلوی دوربین جواد افشار قطعی شده است و به طور قطع در ادامه چند بازیگر صاحب نام هم به این پروژه خواهند پیوست.

عکس های سریال برادر (1)

 • عنوان سریال جدید جواد افشار برادر می باشد که مدتی پیش مجموعه پرپیننده کیمیا و مادرانه به گارگردانی اش از شبکه دو پخش گردید.

سریال برادر (2)

سریال برادر (1)

عکس های بازیگران سریال برادر 95

سریال برادر (4)

عکس جواد افشاری در کنار حسین یاری

سریال برادر (5)

عکس بازیگران سریال برادر ماه رمضان

سریال برادر (6)

سریال برادر (8)

سریال برادر (9)

 • حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، گلاره عباسی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، بیوک میرزایی، رضا توکلی، کاوه خداشناس، آشا محرابی، سید مهرداد ضیایی، پورانداخت مهیمن، مهرداد ضیایی و … از بازیگران سریال «برادر» هستند.

سریال برادر (10)

 • عوامل سریال برادر

  کارگردان: جواد افشار
  تهیه‌کننده: نعمت چگینی
  نویسنده: آرش قادری
  مدیر تولید: ناصر هادیانفر
  برنامه ریز: امین پیر حیاتی
  مدیر تصویر برداری: افشین احمدی
  تصویر بردار: ابوالفضل نباتی
  نورپرداز: محمد حسن پور
  طراح صحنه: فرهاد عزیزی فرد
  طراح لباس: ونوس اباذری
  طراح گریم: سید جلال موسوی
  دستیار اول کارگردان: داود باقری
  منشی صحنه: داریوش اسقایی
  عکاس: نازلی هروی
  مشاور رسانه ایی: مجتبی احمدی
  مدیر تدارکات: مرتضی کریمی
  تدوین گر: بابک رضا خانی
  صدا گذار: سید محمود رضا موسوی نژاد
  جلوه های کامپیوتری: احسان فانیان
  جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیک

عکس های سریال برادر (5)

سریال برادر (16)

سریال برادر (17)

 • سریال برادر در ۳۰ قسمت به کارگردانی جواد افشار، تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و  به نویسندگی آرش قادری جمعه، ۳۰ بهمن‌ماه در تهران کلید خورد

سریال برادر (11)

سریال برادر (13)

 •  حسین یاری در نقش مسعود /  پوریا پورسرخ در نقش ناصر /  گلاره عباسی در نقش نازی / حسن پورشیرازی در نقش حاج‌کاظم /  کاوه خداشناس نقش شهاب /  قدرت‌الله صالحی نقش رجب / سیدمهرداد ضیایی نقش شهیدی / مجید واشقانی / سهیلا رضوی / رضا توکلی نقش شهیدی / سوگل طهماسبی /  مژگان بیات نقش عطیه /  بهنام قربانی /  محمدرسول صفری /  پوراندخت مهیمن /  علیرضا درویش‌زاده /  امیر منصور فلاح /  محمدجواد طاهری /  افسانه تهرانچی /  سمیرا مهدوی شکیبا /  مهرداد ایل‌بیگی و زهرا فراهانی

گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی بازیگر سریال برادر در ماه مبارک رمضان 95

گلاره عباسی –

عکس پوریا پور سرخ بازیگر سریال برادر در زورخانه

سریال برادر (14)

پخش ربنای استاد شجریان در رمضان 95

دانلود دعای جوشن کبیر با معنی

خندوانه پر طرفدارترین برنامه سیما+از ابتدا تاکنون

بیوگرافی مریم معصومی ستاره ی این روزهای سینما+عکس

همچنین دیدن فرمایید