شیک پارس

فیلم صحبت های تامل برنگیز حجت الاسلام نقویان در برنامه خط قرمز

دانلود برنامه خط قرمز با حضور حجت الاسلام نقویان

عکس نقویان,سخنرانی آقای نقویان

 • حجت الاسلام ناصر نقویان استاد حوزه و دانشگاه در گفت‌وگویی با برنامه «خط قرمز» آپارات، سخنان صریحی در مورد وضعیت کشور بیان کرد.
 • به گزارش ایسنا، «انتخاب» گزیده سخنان استاد نقویان در این گفت‌ و گو را منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید:* الان تلویزیون ما 40 سال است که در 24 ساعت، حداقل یک روحانی را نشان می‌دهد. خب پس مردم باید کشته مرده روحانیت باشند. اما مردم دغدغه‌شان این است که مسئولان از فقر و بیکاری خبر دارند؟ شما حداکثر در خبر می‌توانید بخوانید از این مسائل.* چرا رسانه‌ای که نامش ملی است خود رئیس‌جمهور می‌گوید میلی؟ چرا رئیس‌جمهور باید بگوید میلی؟ این از فحش بدتر است.

  * دوران مخفی‌کاری، نهان‌کاری، یواشی و مصلحت‌اندیشی و مصلحت نیست مردم بدانند، دیگر تمام شده است. امروز همه چیز علنی است.

  * شایعه پخش می کنند که نقویان ضدانقلاب است. حالا خودم را بکشم که بگویم نیستم، می‌گویند اگر نیستی پس چرا رسانه پخشت نمی‌کند.

  * از علی می‌گوییم، می گویند حاج آقا ما کجا علی کجا، چرا مثال‌های اینطوری می‌زنید؟ از خوبی‌های غربی می‌گوییم، می‌گویند از کشورهای فسق و فجور تعریف می‌کنید. مانده‌ایم چه خاکی بر سر کنیم.

  * امروز امیرکبیرهایی را نمی‌گذاریم صدایشان در بیاید و بعد می‌گوییم کار کشور درست نمی‌شود. خب بیاوریم اینها را. به خدا این کشور امیرکبیر دارد.

  * گفتند قحط الرجال و جهل الرجال است، گفتم نه، رد الرجال است.

سخنرانی استاد نقویان

در ادامه شما را به دیدن <<خط قرمز>> با حضور آقای نقویان دعوت میکنم

همچنین دیدن فرمایید