شیک پارس

عکس های طراحی ناخن ساده با انواع طرح های اسپرت و مجلسی

عکس های طراحی ناخن ساده با انواع طرح های اسپرت و مجلسی

 

عکس های طراحی ناخن ساده

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تصاویر طراحی ناخن ساده عکس های طراحی ناخن ساده  طراحی ناخن با گل خشک,آموزش دیزاین ناخن با گل خشک,آموزش طراحی ناخن با گل خشک,مدل طراحی ناخن با گل خشک,عکس دیزاین ناخن با گل خشک,عکس طراحی فراهم آورده ایم.

 تصاویر طراحی ناخن ساده (42)

,دیزاین ناخن,دیزاین ناخن 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (43)

دیزاین ناخن عروس

تصاویر طراحی ناخن ساده (44)

دیزاین ناخن 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (45)

دیزاین ناخن جدید

تصاویر طراحی ناخن ساده (46)

دیزاین ناخن 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (47)

ديزاين ناخن جديد,دیزاین ناخن 2018

تصاویر طراحی ناخن ساده (48)

دیزاین ناخن با گل خشک

تصاویر طراحی ناخن ساده (49)

دیزاین ناخن با نگین

ناخنها هنگامیـکه در شرایط ایده آلی باشند بسیار جـذاب میباشند. همچنین ناخنها منعکس کننده عادت های خوب و بد فـرد هستند . جدا از جاذبه آرایشی، ناخن هـاوظایف دیگری نیز بعهده دارند از جمله کمک به بــلند کردن اجـسـام با ایجاد تکیه گاه برای بافت انگشتـان و یا دسـت کاری اجــسام و از هـمـه مــهمتر آن که ناخن هـا سلامت عمومی بدن را بازتاب می کنند.

نـاخن از پروتئینی بنام کراتین تشکیل یافته ،کراتین در مو و پوست نیز وجود دارد.در بسیاری موارد، بروز تغییر در شکل، رنگ، قوام و سایر خصوصیات ناخن می‌ تواند نشانه بروز یک بیماری‌ جدی در سایر ارگان‌ های حیاتی بدن باشد. البته این مساله کافی نیست و در بعضی موارد در اثر عوارضی که روی خود ناخن ایجاد می‌ شود، تغییراتی بروز می‌ کند.

ناخنهایی که به راحتی میشکنند و ترک میخورند از مشکلات احتمالی تغذیهای خبر میدهند. کمبود ویتامین Aو کلسیم باعث خشکی و ورقه ورقه شدن پوست میشود. کمبود پروتئین، فولیک اسید، ویتامین B که برای رشد سلولها و احیای سلولهای مرده ضروری است و ویتامین C موجب افتادن ناخنها میشود. کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راههای سفید بر روی ناخنها میشود. یک نوع کمبود اسید هیدرولیک ممکن است باعث ترک خوردن و دو نیم شدن ناخن ها شود.

 

تصاویر طراحی ناخن ساده (50)

دیزاین ناخن ,ديزاين ناخن عروس

telegram

-------------------------------------

همچنین دیدن فرمایید