شیک پارس

مدل مو کوتاه ساده مردانه به همراه تصویر

مدل مو کوتاه ساده مردانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از   مدل مو کوتاه ساده مردانه مدل مو جدید پسرانه 2018,عکس مدل موی جدید پسرانه 2018,عکس های مدل مو جدید پسرانه 2018,مدل موی جدید پسرانه در ایران,جدیدترین مدل مو پسرانه در ایران فراهم آورده ایم.

مدل مو کوتاه ساده مردانه به همراه تصویر

جدیدترین مدل مو پسرانه 2018,مدل مو جدید پسرانه 2018 ایرانی

مدل مو پسرانه (22)

مدل موی پسرانه جدید فشن,مدل مو مردانه جدید فشن

مدل مو پسرانه (23)

مدل موهای پسرانه فشن جدید,مدل موی مردانه جدید فشن

مدل مو پسرانه (24)

عکس مدل مو پسرانه جدید فشن,مدل موهای مردانه فشن جدید

مدل مو پسرانه (25)

جدید ترین مدل مو پسرانه فشن,مدل مو فشن جدید پسرانه 2018

مدل مو پسرانه (26)

مدل مو کوتاه ساده مردانه مدل مو های جدید فشن پسرانه

مدل مو پسرانه (27)

مدل موی پسرانه جدید 2018 مدل مو کوتاه ساده مردانه

مدل مو پسرانه (28)

مدل مو کوتاه ساده مردانه مدل مو مردانه جدید 2018

مدل مو پسرانه (29)

 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که همواره از وسایل برقی و داغ مانند اتوی مو، بابلیس و هر وسیله دیگری برای موهای خود استفاده می‌کنید، و یا از آن دسته افرادی هستید که به طور مکرر موهای خود را رنگ یا فر می‌کنید، باید بدانید که همواره در حال تخریب و آسیب زدن به لایه پوشش دهنده و بیرونی موهای خود هستید. نتیجه نهایی این آسیبها هم چند شاخه شدن انتهای مو و یا همان موخوره خواهد بود. اما امروزه محصولات آرایشی و بهداشتی زیادی هستند که از این آسیب موها محافظت می‌کنند، مخصوصا نرم‌کننده‌های حاوی پروتئین.لازم است این نرم‌کننده‌ها چند دقیقه در انتهای موها باقی بمانند. اما فراموش نکنید تاثیر این نرم‌کننده‌ها تنها تا حمام بعدی بر موها می‌ماند. بنابراین برای رسیدن به تاثیرات آنها لازم است مصرف آنها به صورت مکرر باشد.

 

پرپشت و کم پشت بودن موها ارتباط بسیار قوی با ژنتیک افراد دارد. ولی نحوه رفتار با موها نیز اهمیت زیادی دارد، برای مثال افرادی که موهای قرمزی دارند، معمولا موهای پرپشت تری دارند. در حالی که افرادی که موهای بلوند دارند، موهایشان معمولا نازک‌تر است. اما نحوه خشک کردن هم در حجم موها موثر است؛ مثلا در صورت استفاده از دستگاههای خشک کننده مثل سشوار، بهتر است ابتدا نوک موها را خشک کنید. از هوای خیلی گرم سشوار برای خشک کردن موها استفاده نکنید و وقتی موها به حالت نیمه خشک رسید، سشوار را خاموش کنید.

 

شوره سر، حتی با وجود پوسته‌های ریز پخش شده در شانه، علامت هیچ نوع خشکی پوست سر نیست. بلکه در اینجا پای یک اختلال کوچک در پوست سر در میان است. در این زمان استفاده از روغنها برای آرام کردن پوست سر، تنها آن را بدتر خواهد کرد. برای درمان شوره سر، استفاده از شامپوهای درمانی که طبق دستور پزشک می‌توان آنها را از داروخانه تهیه کرد، بهترین راه حل است. برای این منظور این شامپو را برای 5 دقیقه بر روی سر خود ماساژ دهید. دقت کنید که بعد از این 5 دقیقه، شامپو کامل از پوست سر شسته شود.

مدل مو پسرانه (30)

مدل موی مردانه جدید 2018,مدل موهای مردانه جدید 2018,مدل مو جديد مردانه 2018,مدل مو های جدید مردانه