مدل مو مردانه ساده (71)

مدل مو های ساده و شیک مردانه

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل مو های ساده و شیک مردانه  مدل موهای مردانه جدید 2018,مدل موی پسرانه جدید 2018,مدل موهای پسرانه جدید 2018,مدل مو جدید پسرانه 2018 کوتاه,مدل مو جدید پسرانه 2018 ایرانی,عکس مدل مو مردانه جدید 2018,دانلود مدل مو مردانه جدید 2018  فراهم آورده ایم.

 مدل مو مردانه ساده (72)

مدل مو پسرانه جدید کوتاه,مدل موهای جدید مردانه کوتاه

مدل مو مردانه ساده (73)

مدل موی پسرانه جدید کوتاه,مدل مو جدید پسرانه کوتاه 2018

مدل مو مردانه ساده (74)

مدل موهای جدید پسرانه کوتاه

مدل مو مردانه ساده (75)

مدل موي مردانه كوتاه جديد,جدیدترین مدل مو مردانه کوتاه

مدل مو مردانه ساده (76)

مدل مو های کوتاه مردانه جدید,مدل مو پسرانه جدید بلند

مدل مو مردانه ساده (77)

مدل موی جدید مردانه بلند,مدل موی پسرانه جدید بلند

مدل مو مردانه ساده (78)

جدید ترین مدل مو مردانه بلند,مدل مو پسرانه بلند جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (79)

در این مطلب شما را برای انتخاب بهترین روغن برای موی‌تان راهنمایی می‌کنیم.، نازک می‌شوند و می‌ریزند، کدر می‌شوند و با هیچ نرم‌کننده‌ای رام نمی‌شوند. نه قرص‌های ویتامین روی آنها اثر می‌کند و نه محلول‌های گران‌قیمت تقویتی. موی بدحالت و پژمرده مشکلی است که بسیاری از خانم‌ها را کلافه و آنها را دست به دامان انواع ابزارهای حالت‌دهنده مو می‌کند اما از نظر متخصصان طب سنتی، برای داشتن موی زیبا نه نیازی به سشوار دارید و نه اتوی مو دردتان را دوا می‌کند.

اگر دل‌تان مي‌خواهد موهايي براق و زيبا داشته باشيد، بهترين راه‌حل، استفاده از روغن سوياست كه از دانه‌هاي لوبيايي شكل حاصل مي‌شود. اگرچه سوياي خوراكي هم مي‌تواند به تقويت رشد مو كمك كند ولي ماساژ روغن آن، خاصيتي باورنكردني دارد. از اين روغن مي‌توان براي آبرساني به مو استفاده كرد چون رطوبت مناسبي به پوست مي‌بخشد و آن را بسيار پرطراوت مي‌كند.روغن سويا را به صورت گرم، هفته‌اي يك‌بار مورد استفاده قرار دهيد تا به موهاي آسيب‌ديده شما رطوبت مورد نياز را برساند. از آنجا كه چربي و ساير مواد غذايي اين روغن به‌راحتي به پوست سر و ساقه مو جذب مي‌شود پس ماساژ پوست يا شانه زدن ساقه مو مي‌تواند به جذب اين روغن و كمك به رشد مو كمك كند.

مدل مو مردانه ساده (80)

مدل موهای جدید پسرانه بلند,مدل موهای بلند مردانه جدید,مدل های جدید مو بلند مردانه