سری جدید مدل مو کوتاه مجلسی زنانه 2016 برای آنها که زیبایی را دوست دارند

مدل مو کوتاه (24)

مدل مو کوتاه مجلسی و مدل مو مجلسی کوتاه زنانه بسیار زیبا و دلنشین و مدل مو کوتاه مجلسی 95 زنانه و مناسب برای خانوم های خوش پسند و مدل مو کوتاه زنانه 2016 که خیلی قشنگ و بی نظیر هستند و جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه و جالب 2016 و مدل مو کوتاهی زنانه 2016

مدل مو کوتاه (1)

 • در دنیای آرایش و زیبایی موهای کوتاه یک پدیده‌ی نسبتا مدرن است، چرا که پیش از قرن گذشته در بین خانم‌ها هرگز وجود خارجی نداشته است. همچنین موهای کوتاه جذابیت منحصر بفرد و البته مزایایی هم دارد. اگر در حال حاضر موهایتان کوتاه است، به آن ببالید و خودنمایی کنید و اگر گیسوان بلندی دارید، پس از خواندن ادامه‌ی مطلب به تغییر استایل خود فکر کنید!

مدل مو کوتاه (6)

مدل مو کوتاه 2016 مناسب دختران خوش سلیقه

مدل مو کوتاه (7)

 • نیاز به نگهداری کمتر دارد

  پیش از اینکه از خانه بیرون روید، باید برای موهای بلندتان وقت بگذارید و بیاراییدش. همچنین موهای بلند زمانی که ورزش می‌کنید می‌تواند شما را به زحمت بیندازد. اما مدل مو های کوتاه، نیاز کمتری به نگهداری دارد و بسیار مناسب خانم‌های امروزی است، خانم‌هایی که کار می‌کنند و کارهای مهم‌تری از رسیدگی به موهایشان دارند.

مدل مو کوتاه (8)

فوق العاده و جذاب برای خانوم های با سلیقه-مدل بافت مو+آموزش بافت

مدل مو کوتاه (10)

 • احساس چابکی بیشتر می کنید

  هر چقدر موی بیشتری روی سر و شانه‌هایتان باشد، بار بیشتری بر دوش خود احساس خواهید کرد. موهای بلند نمی‌توانند همین‌طوری ول و بهم ریخته رها شوند، همیشه احتیاج دارید تا آنرا جمع کنید. اما موهای کوتاه طعم آزادی را به شما خواهند چشاند. بدون وجود موها بر روی شانه و پشت خود، احساس خواهید کرد که آزادترید!

مدل مو کوتاه (13)

جدیدترین مدل موهای سال 

وب سایت شیک پارس:http://shikpars.com
مدل مو کوتاه (25)

 • امکان استفاده از هدبند و کلیپس را فراهم می کند

  شما می‌توانید از وسایل دخترانه همچون هدبند، روسری یا کلیپس برای آراستن موهای کوتاه خود استفاده کنید. حتی برخی از وسایل آراستن مو مناسب موهای بلند نیستند. کلیپس‌های زیبا و رنگارنگ، و روبان‌هایی شیک وجود دارد که می‌توانند شما را بین بقیه‌ی دختران برجسته کنند. پیشنهاد می‌کنیم موهایتان را کوتاه کنید و به هیچ وجه نگران آراستن آن نباشید.

مدل مو کوتاه (29)

 • می توانید موهایتان را با دست هم مرتب کنید

  موهای بلند عموما درهم و برهم می‌شود و نیاز دارید تا در طول روز دائم آنرا برس کشیده یا شانه کنید. اما در مورد موهای کوتاه نیازی به سختی کشیدن نیست، چرا که می‌توانید به راحتی آنرا با انگشتانتان مرتب کنید، هر جا و در هر زمان.

مدل مو کوتاه (33)

مدل جدید مومو کوتاه زنانه و دخترانه

مدل مو کوتاه (35)

 • موی کوتاه چهره‌تان را باز می‌کند

  مدل موهای کوتاه همانند مدل مصری، پوشنده‌اش را گشاده رو و چهره‌ای باز به او خواهد بخشید. درست است که موهای بلند به یک چهره، حس زنانگی و لطافت می‌بخشند، اما اگر شما صاحب یک صورت شیرین و دلنشین هستید چرا آنرا در میان گیسوان بلند خود مخفی کنید؟

مدل مو کوتاه (42)

سری جدید از مدل مو زنانه و مجلسی 95

مدل مو کوتاه (43)

 • شامپو و نرم‌کننده‌ی کمتر مصرف می کنید

  در اینباره فکر کنید. اگر موهای کوتاهی داشته باشید، آنگاه مقدار شامپو و نرم کننده‌ای که استفاده می‌کنید بسیار کمتر خواهد بود. بنابراین از آنجایی که دیگر نیاز نیست زود به زود شامپوی نو بخرید، می‌توانید پولتان را پس‌انداز یا برای نیازهای دیگرتان خرج کنید. همچنین در استفاده‌ از محصولات دیگری که برای آراستن موهایتان نیاز دارید، همچون روغن، موس یا اسپری‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

مدل مو کوتاه (44)

مدل مو کوتاه (45)

 • چهره‌ای جوان پیدا می کنید

  تقریبا همه‌ی خانم‌ها در زمان‌هایی از زندگی‌شان در مورد سنشان دروغ می‌گویند! آن‌ها از کرم‌های ضد پیری، پیش‌گیری کننده‌ی چروک، لوسیون‌ها و برنامه‌های غذایی مختلف استفاده می‌کنند. آن‌ها به جراحان زیبایی مراجعه می‌کنند تا جوان‌تر بشوند. بهرحال یک راه هم برای اینکه بدون هزینه‌ی زیاد یا به خطر انداختن سلامت پوستتان جوان‌تر بنظر برسید، این است که موهایتان را کوتاه کنید!

مدل مو کوتاه (55)

انواع مدل مو مردانه 2015 مدل مو کوتاه و فشن بازیگران هالیوودی

مدل مو کوتاه (49)

 • کسی که موهایی کوتاه دارد ظاهر جوان‌تری پیدا خواهد کرد، بنابراین اگر احساس می‌کنید ظاهرتان از سن حقیقی‌تان پیرتر نشان می‌دهد یا اینکه آرزو می‌کنید از سنی که دارید جوان‌تر بنظر برسید موهایتان را کوتاه کنید.


مدل مو کوتاه (56)

مدل مو اسپرت زنانه جدید 2016

مدل مو کوتاه (57)

جدیدترین مدل مو زنانه ۲۰۱۶ مدل مو بلند زنانه

مدل مو کوتاه مجلسی بسیار شیک و جدید