شیک پارس

مدل شال و روسری 95-با رنگ های چشم گیر!

جدیدترین مدل های شال و روسری با رنگ های چشم گیر و دلنواز!

شال و روسری-shikpars.com (8)

  • شاید خیلی ها تصور کنند که شال ها و روسری ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست!، شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند. در این مطلب قصد داریم همراه عکس ها راهنمایی برای انتخاب بهتر شال ها و روسری ها به شما ارائه کنیم تا بتوانید روسری خود را با لباس هایتان به بهترین شکل ممکن ست کنید.
  • با ما همراه باشید:

شال و روسری-shikpars.com (10)

 

  • روسری و شال خود را متناسب با فرم صورت تان انتخاب کنیدآشنایی با فرم صورت مساله ای است که کمک زیادی به زیباشدن ظاهرتان می کند. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید و طبق آن در جهت زیبا ترشدن عمل کنید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل موی مناسبتان را پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه مدل شال و روسری داشته باشید.

 

شال و روسری-shikpars.com (5)

 

  • در صورت مستطیلی و دراز،  طول صورت از عرض بزرگتر است، پیشانی و فک هم اندازه و لبه های تیز دارد. در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و لبه های تیز صورت گرد شود. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مستطیلی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید. با انواع هدبند و اکسسوری زیر روسری صورت خود را کوتاه  تر کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنید. روسری و شال خود را به صورت گرد ببندید. برای این کار حتما کناره های روسری و شالت تان را تو بزنید تا گونه هایتان مشخص شود. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید.

شال و روسری-shikpars.com (4)

مجله اینترنتی ملکه من با جدیدترین مدل ها همراه شماست

شال و روسری-shikpars.com (12)

  • اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شما مناسب است. شما با صورت بیضی می توانید شال و روسری خود را به دلخواه ببندید. اما اگر فکر می کنید صورت تان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسری تان را تو بزنید تا گونه ها مشخص تر شود.

شال و روسری-shikpars.com (6)

با سایت ملکه من همراه باشید تا از جدیدترین مدل ها آگاه شوید!

شال و روسری-shikpars.com (7)

  • در صورت های مربع، چانه و فک حالت چهارگوش دارد شما باید این لبه ها را به روسری و شال گرد نشان دهید. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های مربعی صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند و همچنین مدل هایی که از پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. شال هایی با جنس های نرم و لَخت به درد افرادی می خورند که صورت های مربع شکل دارند.


شال و روسری-shikpars.com (9)

  • از هدبند استفاده نکنید، چون پیشانی شما را کوچکتر می کند. اما اگر اصرار بر هدبند یا کلاه زیر روسری دارید از رنگ های روشن انتخاب کنید و روسری و شال تان را تیره بپوشید و کناره های آن را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگتر شود.


شال و روسری-shikpars.com (11)


شال و روسری-shikpars.com (13)

شال و روسری-shikpars.com (2)

  • در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید با روسری و شال عرض پیشانی را کمتر و در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شو. برای بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید و روسری و شال خود را تیره تر و به صورت مستطیلی سر کنید. کناره های شال و روسری را به هیچ وجه تا نزنید. از پارچه های محکم و حالت دار استفاده کنید تا به صورت شما شکل بدهد.

شال و روسری-shikpars.com (1)


شال و روسری-shikpars.com (3)

ممنون از حضورتون امیدوارم استفاده کرده باشید.

  • برای دیدن ادامه عکس ها روی لینک های زیر کلیک کنید!

       ————————————————

عکس های بهترین مدل شال و روسری شیک و باکلاس 2016

شیک ترین مدل شال و روسری دخترانه و زنانه ایرانی 2016 – 95

مدل شال دخترانه و زنانه جدید از مزون رنگل 95

همچنین دیدن فرمایید