شیک پارس

چندین عکس از دکوراسیون پذیرایی و حال شیک و فوق العاده زیبا

چندین عکس از دکوراسیون پذیرایی و حال شیک و فوق العاده زیبا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از دکوراسیون پذیرایی و حال  دکوراسیون داخلی آشپزخانه,دکوراسیون داخلی پذیرایی,دکوراسیون پذیرایی و حال,دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری,حال و پذیرایی شیک,مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی,   فراهم آورده ایم.

در ادامه  دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی,دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک,مدل دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی,طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن,دکوراسیون هال و پذیرایی مستطيل  ملاحظه میفرمایید.

دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی 2018 – 97

تزیین اتاق پذیرایی به سبک ایرانی

 دکوراسیون منزل کوچک (10) دکوراسیون منزل کوچک (11) دکوراسیون منزل کوچک (12) دکوراسیون منزل کوچک (13) دکوراسیون منزل کوچک (14) دکوراسیون منزل کوچک (15) دکوراسیون منزل کوچک (16) دکوراسیون منزل کوچک (17)

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.

هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.

دکوراسیون منزل کوچک (18)

همچنین دیدن فرمایید