دکوراسیون ساحلی اتاق نشیمن

دکوراسیون ساحلی

اگر بخواهیم خیلی دقیق باشیم می توانیم بگوییم که سبک ساحلی بسته به مکان خانه سبکی بسیار شخصی است، سبکی که احتمالا وقتی به «خانه های کنار ساحل» فکر می کنیم به ذهن مان می رسد.

آیا تاکنون شده به این فکر کنید که چرا اکثر دکورهای سبک ساحلی جذاب و نفس گیر هستند؟ دلیل آن چیدمان و دکوراسیونی است که حال و هوای اقیانوسی را با خود به همراه دارند و مطمئنا همه در آرزوی آن به سر می برند.

اگر شما در یک خانه ساحلی زندگی می کنید و یا حتی دوست دارید اتاق نشیمن خانه خود را به سبک زیبا و شاداب ساحلی دکور کنید در این مطلب با ایده های خوبی برای چیدمان به این سبک آشنا خواهید شد.

 

دکوراسیون به سبک ساحلی دکورهای سبک ساحلی جذاب

دکوراسیون سبک ساحلی

استفاده از اکسسوارهای مناسب در دکوراسیون ساحلی

یکی از اکسسوارهای دکوری که به این منظور می توانید به اتاق نشیمن اضافه کنید، ستاره دریایی و یا کاسه ای از صدف است.

همچنین استفاده از تابلو و نقاشی هایی با تصویر اقیانوس و یا سواحل شنی نیز می تواند تا حدی حس اقیانوس را با خود به اتاق بیاورند.

اگر فروشگاه های مربوط به لوازم دکوری خانه را جستجو کنید ممکن است حتی لامپ های کوچکی با طرح های دریایی مانند صدف، ستاره دریایی و یا برخی دیگر از عناصر مناظر دریایی را پیدا کنید.

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون آبی و ساحلی منزل -دکوراسیون منزل به سبک ساحلی

دکوراسیون ساحلی اتاق نشیمن

کسانی که به ساحل و دریا رفتن علاقه زیادی دارند، ممکن است از مناظر دریایی دیگر مانند موج سواری و یا دیگر ورزش های دریایی نیز استقبال کنند، بنابراین می توانید استفاده از اکسسوار و یا طرح هایی با تم این چنین ورزش هایی را نیز برای دکور ساحلی خود در نظر بگیرید.

دکوراسیون به سبک ساحلی و استفاده از عناصر حیوانات دریایی

همچنین حیواناتی که در ساحل زندگی می کنند نیز می تواند در این امر برای شما الهام بخش باشند.موجودات زنده دریایی مانند دلفین ها ، خرچنگ ، مرغان دریایی از جمله اولین حیواناتی هستند کهبه ذهن خطور می کند.

دیوارهای اتاق می تواند با تصاویری از دولفین ها و پرندگان در حال پرواز در آسمان دکور شوند.حتی عکس هایی از حیوانات زیردریا نیز می تواند افزودنی زیبایی در اتاق نشیمن محسوب شود.

دکوراسیون ساحلی

آشنایی با سبک ساحلی در دکوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل به سبک ساحلی، دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی منزل

یکی دیگر از جنبه های الهام بخش برای دکوراسیون و چیدمان به سبک ساحلی غروب خورشید است.غروب آفتاب معمولا ارائه کننده مجموعه ای زیبا از انواع مختلف رنگ هاست که از فراز آسمان در روی سطح آب منعکس می شود. همچنین تصویری از غروب آفتاب نمای آرام بخشی دارد که می تواند در ایجاد حس آرامش در افراد نقش داشته باشد.

استفاده از شمع در دکوراسیون

علاوه براین استفاده از شمع هایی که بوهایی نزدیک و یا مشابه با بوی ساحل و دریا دارند نیز می تواند در زنده تر کردن اتاق نشیمن سهمی داشته باشند. شمع های انتخابی شما باید در سایه رنگ های آبی ، سبز و یا رنگ های مختلف پوست باشد.

این بوها می تواند احساس آرامش در کنار ساحل را برای افراد تداعی کنند و وجود شمع در چیدمان نیز نمایی آرامش بخش پدید می آورد.

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک ساحلی

دکوراسیون شیک و جذاب به سبک ساحلی

دکوراسیون ساحلی

سبک ساحلی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون ساحلی نشیمن

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون منزل,پرده,دکوراسیون داخلی سبک دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی و مدرن خانه

دکوراسیون ساحلی

 دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی

اتاق های نشیمن زیبا و جذاب که به سبک دکوراسیون ساحلی ..

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون و طراحی ساحلی

شیک ترین دکوراسیون ساحلی منزل

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی: http://shikpars.com/seaside-home-decoration-and-seating-of-the-living-room-decoration