شیک پارس

نمونه عکس هایی جدید از رنگ مو بالیاژ با طرح های بسیار زیبا و جذاب

مدل رنگ مو (11)

 

رنگ مو بالیاژ

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از رنگ مو بالیاژ  مدل رنگ مو,مدل رنگ مو جدید,رنگ موی سال 97 چه رنگی است,رنگ مو سال ۲۰۱۷,مدل رنگ و مش,مدل مو سال 2017,رنگ مو 2018,رنگ مو سال ,مدل رنگ مو زیتونی,عکس جدیدترین مدل رنگ مو فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل رنگ مو جدید,رنگ موی سال 96,رنگ مو سال ۲۰۱۷,رنگ موی سال 96 چه رنگی است,رنگ مو 2018,مدل رنگ و مش,مدل مو سال 2017,رنگ مو سال 97,  ملاحظه میفرمایید.

 

 مدل رنگ مو (12) مدل رنگ مو (13) مدل رنگ مو (14) مدل رنگ مو (15) مدل رنگ مو (16) مدل رنگ مو (17) مدل رنگ مو (18) مدل رنگ مو (19) مدل رنگ مو (20) مدل رنگ مو (21)

 

درست غذا بخورید

اگر موهای سرتان به صورت پیوسته در حال ریزش است توصیه می شود برای تعیین سطح آهن و ویتامین D خونتان یک آزمایش بدهید. اگر در هر دو مورد دچار کمبود باشید پزشکتان مسلما مکملی تجویز خواهد کرد که از ریزش مو جلوگیری می کند. علاوه بر مکمل ها به دنبال غذاهایی باشید که حاوی ویتامین D و آهن باشند از جمله سبزیجات سبز برگ، گوشت قرمز و حبوبات.

مینوکسیدیل را امتحان کنید

تنها ماده ای که برای تحریک رشد مو توسط FDA تایید شده است. هدف مینوکسیدیل افزایش سایز فولیکول مو است طوری که بتواند مو درشت تری تولید کند. روزی یکبار به صورت موضعی مستقیم روی کف سر خود بزنید.

یا Viviscal

یکی دیگر از مکمل ها برای خانم هایی که موی سرشان نازک شده، Viviscal است که به شکل کپسول ارائه می شود. این کپسول از پروتئین ماهی، ویتامین C، زینک، بیوتین و نیاسین ساخته شده ، همه این مواد برای ساخت مویی سالم و ضخیم به کار می روند. قیمت Viviscal از مینوکسیدیل بالاتر است اما توسط متخصصان پوست و مو بسیار توصیه می شود.

یا بیوتین

مقرون به صرفه ترین گزینه مکمل مسلما بیوتین است. بیوتین ویتامین B کمپلکسی است که برای عملکرد سوخت و ساز و اعصاب بسیار مهم است. کپسول های بیوتین می توانند به بهبود زیرساخت کراتین مو کمک کنند که آن را سالم تر و قوی تر می کند. به همین دلیل است که بیماران پس از انجام شیمی درمانی از این کپسول ها استفاده می کنند.

 

مدل رنگ مو (22)

همچنین دیدن فرمایید