شیک پارس

صحبت های جنجالی صبا کمالی درباره فساد در سینما+عکسهای صبا کمالی

عکس های صبا کمالی و صحبتهای او درباره فساد در سینمای ایران

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-12

 بیوگرافی صبا کمالی :

صبا کمالی (زاده ۲۵ آبان ۱۳۵۵ در ساری) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. او در سال ۱۳۷۸ مدرک کارشناسی خود را از دانشکده سینما و تئاتر دریافت کرد و همچنین دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مدیریت اجرایی می‌باشد. آغاز فعالیت‌های او در تئاتر به سال ۱۳۷۶ و در تلویزیون به سال ۱۳۷۸ بر می‌گردد. همچنین وی در سال ۷۸ با فیلم «متولد ماه مهر» ساخته احمدرضا درویش، نخستین بار سینما را تجربه کرد. وی در ۲۳ سالگی (۱۳۷۷) جایزهٔ نخست بهترین بازیگر را از سومین جشنوارهٔ تئاتر تهران برای بازی در نمایش «از عدمیت تا آدمیت» بُرد.

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-8

عکس صبا کمالی – بیوگرافی صبا کمالی – جدیدترین عکس های صبا کمالی – زندگینامه صبا کمالی

صبا کمالی درباره کم‌کاری‌اش در سینما و تلویزیون می‌گوید :

من بابت هر جواب ردی که به پیشنهاد وقیحانه تهیه‌کنندگان دادم آن‌ها مرا پنج سال به‌عقب پرت کردند یک‌مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آن‌ها نمی‌توان گذاشت. صبا کمالی بازیگر تئاتر و تلویزیون گفت: چند سالی است که دیگر کارهای سینمایی انجام نمی دهم این را هم باید بگویم که من از حدود شش سال پیش فوق لیسانس خودم را در رشته مدیریت بیزینس گرفتم و از آن زمان از عرصه سینما و تئاتر فاصله گرفتم و در واقع می خواهم فعالیت هایم را به سمت کارهای تجاری سوق دهم و خیلی از این موضوع خوشحال هستم.

الان هم مدتی است که مجوز یک شرکت تبلیغاتی فشن را گرفته ام و می خواهم در این زمینه فعالیت کنم.  وی با اشاره به دوری اش از دنیای سینما گفت: من وقتی وارد این عرصه شدم شرایط خیلی محترمانه تر بود اوضاع هنر نسبت به چند سال اخیر چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی خیلی بهتر بود ولی چند سالی است که شرایط به گونه ای دیگری است.

این بازیگر همچنین عنوان کرد: یک مقدار شرایط کاری وقیحانه شده است و من در شأن خودم نمی بینم که به سمت بازیگری پیش بروم مگر اینکه فضا خوب شود و کیفیت کارها افزایش پیدا کند در غیر این صورت من اجبار مالی برای کار بازیگری ندارم مضاف بر اینکه کار تئاتر را سالی یک بار انجام می دهم یعنی در زمانی که مخاطبان مرا در تلویزیون نمی بینند در تئاتر حضور دارم.

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-9

سریالهای تلویزیونی با حضور صبا کمالی :

پس از باران در نقش مرضیه – رستگاران در نقش سارا – آینه‌های نشکن در نقش سیمین – کلانتر در نقش پوپک – کیف انگلیسی – خوش‌نشین‌ها در نقش مهشید – تله فیلم سکوت مطلق شهریار در نقش عزیزه

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-10

عکس صبا کمالی – بیوگرافی صبا کمالی – جدیدترین عکس های صبا کمالی – زندگینامه صبا کمالی

  • صبا کمالی، از بازیگران گزیده‌‏ کار سال‏‌های نه ‏‌چندان‏‌ دور تلویزیون و تئاتر است که مدتی است کم کار شده. البته گاه و بی‏گاه، دوباره اسم او در رسانه‏‌ها مطرح می‏‌شود؛ یک‌بار به خاطر افشاگری‏‌هایش درباره مناسبات کارکردن بازیگران زن با تهیه‏‌کننده‏‌ها و دیگربار با اظهار نطری دیگر. اما به ‏‌تازگی او شرکت مد و لباسی را راه‏‌اندازی کرده و به بازیگرانی پیوسته که سودای سینما، آنها را به صنعت مد می‏‌کشاند.
  • پیش از تأسیس شرکت‏‌تان، کار طراحی و مدلینگ کرده بودید؟
  • به صورت حرفه‏‌ای نه. مثلاً پیشنهاد طراحی داشتم که تولیدی مانتو بزنیم. اما خب بی‏‌ربط هم نبودم به این عرصه. مصاحبه‏‌ای کردم در سال ۸۸؛ عکسی که از من در کنار آن گفت‏وگو منتشر شده، من را با شال بلندی نشان می‏‌دهد و با نوع خاصی از مانتو. چهار سال بعد این مانتو مد شد. دکمه‏‌های آن مانتو بسته نمی‏‌شد و مجبور شدم از شال بلند رنگی استفاده کنم. این طراحی من، چهار سال بعد مد شد.
  • حالا که وارد دنیای طراحی و پوشاک شده‏‌اید با طراحان لباس چه ارتباطی دارید؟
  • در اجتماع‏‌ها زیاد نیستم. حسابی در شبکه‏‌های اجتماعی ندارم اما از این به بعد که بیزینس می‏‌کنم مجبورم داشته باشم. از ایده‏‌های خوب استقبال می‏‌کنم. مثل بازیگرهای دیگر، طراح به‏‌خصوص ندارم. اغلب خودم طراحی می‏‌کنم. اجرای لباس‏‌هایی که برای خودم طراحی می‏‌کنم با خیاط است. با طراحان معروف کار نمی‏‌کنم چون ایده‏‌ام پخش می‏‌شود و از بکربودن درمی‏‌آید.

عکس صبا کمالی - بیوگرافی صبا کمالی - جدیدترین عکس های صبا کمالی - زندگینامه صبا کمالی

فیلم های سینمایی با حضور خانوم کمالی

متولد ماه مهر (۱۳۷۸) چشمان سیاه (۱۳۸۱) بوتیک (۱۳۸۲) همیشه پای یک زن در میان است (۱۳۸۶)

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-13

عکس صبا کمالی – بیوگرافی صبا کمالی – جدیدترین عکس های صبا کمالی – زندگینامه صبا کمالی

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-عکس صبا کمالی - بیوگرافی صبا کمالی - جدیدترین عکس های صبا کمالی - زندگینامه صبا کمالی

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-5

عکس صبا کمالی – بیوگرافی صبا کمالی – جدیدترین عکس های صبا کمالی – زندگینامه صبا کمالی

عکس صبا کمالی - بیوگرافی صبا کمالی - جدیدترین عکس های صبا کمالی - زندگینامه صبا کمالی

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-1

عکس صبا کمالی – بیوگرافی صبا کمالی – جدیدترین عکس های صبا کمالی – زندگینامه صبا کمالی

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-15

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-14

saba-kamali-photos-corruption-in-the-cinema-2

همچنین دیدن فرمایید