شیک پارس

تصاویری دیده نشدنی از حال و پذیرایی شیک و واقعا زیبا

تصاویری دیده نشدنی از حال و پذیرایی شیک و واقعا زیبا

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از حال و پذیرایی شیک  دکوراسیون پذیرایی و حال,دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری,حال و پذیرایی شیک,مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی,دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی   فراهم آورده ایم.

در ادامه  دکوراسیون داخلی پذیرایی,,دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک,مدل دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی,طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن,دکوراسیون هال و پذیرایی مستطيل ملاحظه میفرمایید.

دکوراسیون منزل به سبک سنتی ایرانی  2018

دکوراسیون منزل ایرانی ساده 1397

 دکوراسیون منزل کوچک (20) دکوراسیون منزل کوچک (21) دکوراسیون منزل کوچک (22) دکوراسیون منزل کوچک (23) دکوراسیون منزل کوچک (24) دکوراسیون منزل کوچک (25) دکوراسیون منزل کوچک (26) دکوراسیون منزل کوچک (27)

براي هماهنگي در دكوراسيون از قانون دو سوم برای رعایت تناسب استفاده کنید:

1. اگر در بین لوازم دكوراسیون منزلتان شی قدیمی و ارزشمندی وجود دارد، به هنگام چیدمان لوازم به صورتی عمل كنید كه شی و یا اشیاء مورد نظر، مركز توجه قرار گیرند . در ضمن می توانید با “نورپردازی” این جلوه و مركزیت را مضاعف كنید.

2. برای كفپوش سرامیك فضایی كوچك، از سرامیك هایی با ابعاد بزرگ استفاده نكنید. همان طور كه كاربرد سرامیك های كوچك برای فضاهای بزرگ جایز و مناسب نیست. در واقع وسعت فضا با ابعاد سرامیك مورد نیاز رابطه مستقیم دارد.

3. از قرار دادن گیاهان و به خصوص گل های طبیعی بودار و معطر در اتاق خواب خود و كودكانتان بپرهیزید. استراحت شما به مدت چندین ساعت در این فضا و تنفس هوایی كه عطر گل در آن پراكنده است، احتمال بروز حساسیت را افزایش می دهد، به خصوص برای افرادی كه دارای زمینه مساعدی برای بروز حساسیت هستند. در این شرایط به جای گل های طبیعی از انواع گل های مصنوعی استفاده كنید.

4. پیش از ایجاد اشكال معماری در قالب سقف های كاذب، آرك، گچ بری ها، دیواركوب ها و غیره، باید تأثیر ناشی از این عناصر در محیط را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ساخت سقف كاذبی با ابعاد بزرگ و مدل دار در فضائی كه از ارتفاع زیادی هم برخوردار نیست، نه تنها زیبا به نظر نمی آید، بلكه سقف موجود را از آنچه كه هست كوتاه تر نشان می دهد.

 

دکوراسیون منزل کوچک (28)