مدل چکمه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از   ,مدل چکمه جدید,مدل چکمه جدید دخترانه,مدل چکمه جدید زنانه,مدل چکمه جدید 97,مدل چکمه جدید97,مدل چکمه جدید 2018,مدل چکمه جدید2018,مدل چکمه جدید 2018   فراهم آورده ایم.

مدل چکمه جدید (1)

جدیدترین مدل کفش دخترانه

مدل چکمه جدید (2)

مدل کفش های جدید دخترانه

مدل چکمه جدید (3)

مدل کفش اسپرت جدید دخترانه 2018

مدل چکمه جدید (7)

مدل کفش جدید دخترانه 2018

مدل چکمه جدید (6)

مدل کفش جدید زنانه,مدل كفش جديد زنانه

مدل چکمه جدید (5)

مدل کفش جدید زنانه 2018

مدل چکمه جدید (4)

مدل کفش جدید زنانه اسپرت

مدل چکمه جدید (9)

درد پا در اغلب مواقع غیرقابل تحمل است و باعث بروز مشکلات جدی در سلامتی می شود. متخصصان، پا را قلب دوم انسان می دانند. بنابراین لازم است که مراقب نوع کفش، اندازه پاشنه کفش، گرفتن ناخن پا و غیره باشید. در این مطلب چند توصیه برای مراقبت از پاها ارائه می دهیم.

کفش های خیلی تخت و صندل باعث ایجاد میخچه و ترک پاشنه پا می شود
کفش های خیلی تخت و انواع صندهای تخت و کفش های باله و غیره به خوبی از پا محافظت نمی کنند و این امر فشار زیادی به عضلات و تاندون ها وارد می آورد. کفی نازک این کفش ها و تماس مداوم پوست پا با آنها باعث بروز پینه و ترک پاشنه ها می شود. پوشیدن این نوع کفش ها و صندل ها در طولانی مدت باعث بدشکلی انگشت های پا شده و میخچه های دردناکی بر جای می گذارد.

کفش مناسب
یکی از توصیه های لازم برای مراقبت از پاها، دقت در هنگام خرید کفش است . اگر زیاد پیاده می روید، از کفش های راحت استفاده کنید. از کفش هایی استفاده کنید که کفی طبی دارند و پاشنه شان کمی بلند است. بهترین اندازه ی پاشنه یا لژ کفش، ۳ تا ۴ سانتی متر است.
لازم است که کفش به طور کامل پا را گرفته و محافظت کند. فرم کفش باید به گونه ای باشد که انگشت های پا راحت باشند، اما نباید بزرگتر از اندازه ی پا باشد. هر دو روز یک بار، کفش و همچنین بلندی پاشنه ی آن را عوض کنید تا از کشش عضلانی پیشگیری شود.

خرید کفش را به عصرها موکول کنید. در این ساعت از روز، پاها در بزرگترین اندازه ی خود بوده و کمی متورم هستند. در حین خرید، کفش ها را بپوشید و کمی قدم بزنید. پای شما باید در کفش احساس راحتی کامل داشته باشد. از خرید کفش های تنگ بپرهیزید.

اندازه پاشنه کفش
مناسب ترین کفش ها، کفش های تخت و یا با پاشنه ها یا لژهای ۳ تا ۴ سانتیمتری است. به کفش هایی با مدل ها و پاشنه های متفاوت عادت کنید و به طور مرتب کفش ها را عوض کنید. از کفش های پاشنه دار و بخصوص پاشنه های تیز، فقط در موقعیت های خاص مانند مهمانی ها استفاده کنید.

زمانی که به یک مدل خاص کفش با اندازه پاشنه ی ثابت (مثل کفش های پاشنه بلند یا تخت) عادت می کنید، به سختی قادر به تعویض کفش خواهید بود، چون به محض تعویض کفش، تاندون ها کشیده می شوند. در این صورت نیز مشکل تاندونیت و درد پاها بروز می کند. بنابراین لازم است که خودتان را به یک مدل خاص کفش عادت ندهید.

تصاویری از مدل چکمه جدید و خاص سال 2018

مدل کفش جدید زنانه مجلسی,مدلهای چکمه زنانه جدید,مدلهای کفش جدید زنانه,مدل جدید کفش