شیک پارس

تصاویری از مدل دکوراسیون منزل برای نوروز 1397

مدل دکوراسیون منزل

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل دکوراسیون منزل  ,مدل دكوراسيون منزل,مدل دکوراسیون منزل عروس,مدل دکوراسیون منزل 2018,مدل دکوراسیون منزل کوچک,مدل دکوراسيون منزل,مدل دکوراسیون منزل جدید,مدل دکوراسیون منزل تازه عروس  فراهم آورده ایم.

تصاویری از مدل دکوراسیون منزل برای نوروز 1397

مدل دکوراسیون خانه کوچک

مدل دکوراسیون منزل (3)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک

مدل دکوراسیون منزل (4)

مدل دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی

مدل دکوراسیون منزل (5)

مدل دکوراسیون آپارتمان های کوچک

مدل دکوراسیون منزل (6)

مدل دکوراسیون آپارتمان کوچک

مدل دکوراسیون منزل (7)

مدل دکوراسیون منازل کوچک

مدل دکوراسیون منزل (8)

جدیدترین مدل دکوراسیون منزل کوچک,مدل دکوراسیون منزل های کوچک

مدل دکوراسیون منزل (9)

مدل جدید دکوراسیون منزل کوچک,مدل دكوراسيون منزل جديد

مدل دکوراسیون منزل (10)

 

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.

 

یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.یکی از بزرگترین اشتباهات دکوراسیون، آویختن یک چلچراغ کوچک در اتاقی بزرگ است. قطر اتاق را با دو برابر کردن عرض آن به دست آورید. اندازه قطر اتاق در واحد متر هر چقدر بود، چلچراغ باید همان قطر را در واحد سانتی‌متر داشته باشد.شما می‌توانید از قانون دوسوم برای گل‌ آرایی نیز استفاده کنید. اندازه گلدان باید یک سوم ارتفاع فضای در دسترس باشد.هنگامی که قصد چسباندن حاشیه‌های کاغذ دیواری را دارید، ارتفاع دیوارها را اندازه گرفته و تقسیم بر سه کنید. حاشیه را در فاصله یک‌سوم از بالا یا دو سوم از پایین نصب کنید.

تصاویری از مدل دکوراسیون منزل برای نوروز 1397

مدلهای دکوراسیون داخلی منزل جدید,جدیدترین مدل دکوراسیون منزل

telegram

-------------------------------------

همچنین دیدن فرمایید