شیک پارس

عکس مدل مو مردانه جدید 2018 بسیار جذاب

عکس مدل مو مردانه جدید 2018 بسیار جذاب

 

عکس مدل مو مردانه جدید

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  عکس مدل مو مردانه جدید  مدل موهای مردانه جدید 2018,مدل مو پسرانه جدید 2018,مدل مو جديد مردانه 2018,مدل موی پسرانه جدید 2018,مدل مو های جدید مردانه 2018,مدل موی جدید مردانه سال  فراهم آورده ایم.

 مدل مو مردانه ساده (52)

مدل موهای مردانه جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (56)

مدل مو پسرانه جدید 2018,مدل مو جديد مردانه 2018

مدل مو مردانه ساده (55)

مدل موی پسرانه جدید 2018,مدل مو های جدید مردانه 2018

مدل مو مردانه ساده (53)

مدل موی جدید مردانه سال 2018,مدل موهای پسرانه جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (14)

عکس مدل مو مردانه جدید 2018,مدل موی مردانه جدید فشن,مدل مو پسرانه جدید فشن

مدل مو مردانه ساده (60)

مدل موی پسرانه جدید فشن,مدل موهای پسرانه فشن جدید

مدل مو مردانه ساده (59)

جدید ترین مدل مو مردانه فشن,مدل موهای مردانه فشن جدید

مدل مو مردانه ساده (58)

روغن كنجد را مي‌توانيد به مدت 30 شب قبل از خواب به پوست سرماليده و ماساژ دوراني بدهيد تا به پوست سر شما مواد مغذي برساند و به فوليكول‌هاي پياز مو كمك كند تا رشد بهتري داشته باشند. همچنين هرگاه احساس كرديد موهاي شما خشك است، به جاي استفاده از مواد آرايشي مي‌توانيد دو تا سه قطره روغن بين دست‌تان بماليد و دست چرب خود را به ساقه موهاي‌تان بكشيد. اين روغن، بو ندارد و در طول روز مي‌توانيد از آن به عنوان يك نگهدارنده و نرم‌كننده مناسب استفاده كنيد. با اين روش، موهايي براق خواهيد داشت.

یکی از محصولات پرطرفدار در بازار، روغن جوباباست که به‌راحتي جذب پوست و مو مي‌شود. این روغن برخلاف تصور عامه که معتقدند برای درمان ریزش مو موثر است، هیچ نقشی در این زمینه ایفا نمی‌کند ولی می‌تواند رطوبت لازم را به موها برساند و درنتیجه، آن را در برابر آسیب‌های خارجی حفظ کند. روغن جوبابا در درمان موخوره هم کارآمد است و مواد معدني ازجمله ویتامین E را به آن مي‌افزايد، پوست سر را تحريك مي‌كند و باعث نرم شدن موي خشك مي‌شود به همین دلیل امروزه روغن جوبابا در بسياري از محصولات مربوط به سلامت و نگهداري از مو و پوست سر به ‌کار مي‌رود.

مدل مو مردانه ساده (57)

عکس مدل مو پسرانه جدید فشن,مدل موی مردانه جدید کوتاه,مدل مو پسرانه جدید کوتاه