شیک پارس

عکس مایو اسلامی یا همان بورکینی لباس شنا برای خانوم ها

عکس های لباس شنای بانوان مسلمان یا همان بورکینی

islamic-swimsuit-photos-4

عکس مایو اسلامی

  • لباس شنا یا همان مایو برای خانم ها دارای انواع مختلفی است: مایوهای یک تکه، مایو های دو تکه، مایوهای سه تکه و البته مایو اسلامی یا بورکینی. بورکینی از ترکیب دو واژه برقع و بی  کی  نی بوجود آماده است و در دو مدل مختلف از آن ساخته شده است.

islamic-swimsuit-photos---1

مدل مایو شنا زنانه – دختر با مایو – مایو دخترانه

مایو

1یک نوع آن دامن دار بوده که بر روی شلوار قرار می گیرد و یک نوع دیگر آن که بدون دامن است. اولین بار بورکینی در کشور آلمان ساخته شده است. شایان ذکر است برند M&S نیز به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان این نوع مایو در دنیا شناخته می شود.

islamic-swimsuit-photos---2

  • به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، طی چند روز گذشته برخی از منابع فرانسوی در گزارشی، از اعمال محدودیتی جدید علیه شهروندان مسلمان مطالبی را منتشر کردند.
    در این گزارش آمده است؛ از این پس زنان مسلمانی که در سواحل فرانسه از پوشش شنای اسلامی استفاده کنند به جریمه نقدی تا سی و هشت یورو محکوم می‎شوند. به گفته مقامات دولت فرانسه، پوشش شنای اسلامی موسوم به “بورکینی” در تضاد با اصل لائیسیته یا همان سکولاریسم است و نماد ارتجاع محسوب می شود؟!
  • عکس مایو اسلامی

بورکینی - لباس شنای زنان - عکس مایوی اسلامی زنان

  • بر اساس قانونی در فرانسه، استفاده از حجاب برای زنان در اماکن عمومی ممنوع است. پیش از این نیز “دیوید لیسنارد” شهردار شهر ساحلی کن و “آنژپیرویونی” شهردار شهر سیسکو واقع در شمال جزیره کرس فرانسه، حضور زنان با پوشش «بورکینی» که مورد استفاده زنان مسلمان است را ممنوع اعلام کرده بودند.
    آنها ادعا می‎کنند، “بورکینی” نماد اسلام‎گرایی افراطی است. این ممنوعیت پوشش لباس شنای اسلامی در شهر “لینولوبه فرانسه” نیز اعمال می شود. این اقدام اعتراض زنان مسلمان، گروه‎های ضدنژادپرستی و انجمن‎های حقوق بشر را در پی‎داشته است. در حقیقت مخالفان این ممنوعیت معتقدند، محدود کردن نوع پوشش، مغایر با آزادی حقوق بشر و نیز نوعی ترویج اسلام هراسی است.مايو اسلامي

مایو زنانه اسلامی – تصاویر مایو زنانه – بیورکینی چیست؟

islamic-swimsuit-photos---4

  • امروز همه دیگر نام بورکینی یا همان لباس شنای اسلامی را شنیده‌اند؛ لباسی که به شکل پوششی برای کل بدن به زنان مسلمان اروپایی اجازه داد از استخرهای شنای این کشورها و حتی از سواحل آن‌ها نیز استفاده کنند. اما ممنوعیت پوشیدن این لباس شنا در برخی سواحل فرانسه باعث شد این لباس اسلامی بسیار خبرساز شود. خرید مایو اسلامی

islamic-swimsuit-photos---6
اما طراح مایو اسلامی که درسراسر دنیا خبرش پیچید کیست؟

احدا زانتی در شهر ترابلس لبنان به دنیا آمده و در دوسالگی به همراه خانواده‌اش به استرالیا رفته است. اولین طراحی مشهور او «هیجود» بود که در واقع نوعی مانتوی کلاه دار برای استفاده زنان مسلمان بود. او با راه‌اندازی برند احیدا شروع به طراحی و عرضه لباس‌های ورزشی رشته‌های مختلف برای زنان مسلمان کرد. عکس های زنان با مایو 
پس از ممنوعیت استفاده از این لباس شنا در شهرهای مختلف فرانسه، فروش این محصول نه تنها کاهش نیافت بلکه با افزایش قابل توجهی هم همراه بود. به همین مناسبت شبکه ان‌بی‌آر گفت وگویی را با این طراح مسلمان درباره جنجال آن در فرانسه انجام داده است که در ادامه می‌خوانیم.

بورکینی - مایو اسلامی - عکس مایوی اسلامی زنان
عکس مایوی اسلامی برتن خانوم های مسلمان سراسر جهان

islamic-swimsuit-photos-2

مدل مایو اسلامی

بورکینی - مایو اسلامی - عکس مایوی اسلامی زنان

عکس هایی از مایو زنانه پوشیده بسیار زیبا و برازنده

islamic-swimsuit-photos-8

لباس شنای اسلامی – لباس شنای زنان مسلمان که کاملا پوشیده و راحت طراحی شده اند

بورکینی - لباس شنای زنان - عکس مایوی اسلامی زنان

islamic-swimsuit-photos-6

islamic-swimsuit-photos-3

بورکینی - لباس شنای زنان - عکس مایوی اسلامی زنان

همچنین دیدن فرمایید