شیک پارس

عکس هایی از مدل چیدمان جهیزیه کامل عروس سال 1397

عکس هایی از مدل چیدمان جهیزیه کامل عروس سال 1397

مدل چیدمان جهیزیه کامل عروس

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل چیدمان جهیزیه کامل عروس جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 97,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018,مدل جدید چیدمان جهیزیه عروس 97,مدلهای جدید چیدمان جهیزیه عروس,جدیدترین مدل تزیین چیدمان جهیزیه عروس,مدل چیدمان جهاز عروس  فراهم آورده ایم.

 مدل چیدمان جهیزیه عروس (42)

مدل چیدمان جهیزیه کامل عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (43)

 جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (44)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 97

مدل چیدمان جهیزیه عروس (45)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس 2018

مدل چیدمان جهیزیه عروس (46)

مدل جدید چیدمان جهیزیه عروس 97

مدل چیدمان جهیزیه عروس (47)

مدلهای جدید چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (48)

جدیدترین مدل تزیین چیدمان جهیزیه عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (49)

 

برخلاف تصور برخى از خانم ها، براى تغییر دكوراسیون منزل نیاز به هزینه هاى سنگین و گزاف نیست. راه هاى زیادى وجود دارد كه با انجام آنها مى توانیم خانه اى زیبا و دلنشین بسازیم. فقط كافى است ذوق و سلیقه مان را به كار ببریم و از وسائل ظاهراً بیهوده و دور ریختنى حداكثر استفاده را ببریم. در اینجا به معرفى ریزه كارى هایى مى پردازیم كه مى تواند شما را در چیدمان منزل به بهترین وجه یارى نماید.

 

براى زیبا و صمیمى جلوه نمودن اتاق نشیمن، مبلمان را در فاصله هاى نزدیك به هم قرار دهید. از پارچه هاى رنگى ندوخته و بلند به جاى پرده اتاق یا رومبلى استفاده نمایید. براى روشنایى اتاق به جاى نصب لوسترهاى بزرگ از تعدادى لامپ هالوژن و شمع استفاده كنید. تعدادى شمع در اشكال مختلف جمع آورى كنید و در كنار پنجره و روى میز و یا اُپن آشپزخانه قرار دهید. از پارچه هاى ساده و بلااستفاده با كمك روبان و پارچه هاى رنگى مى توانید زیباترین پرده آشپزخانه یا رومیزى را تهیه كنید. اگر قصد تعویض مبلمان اتاق نشیمن را دارید از خرید مبلمان بزرگ و تیره خوددارى كنید. مطمئناً گذاشتن یك مبل راحتى یا كاناپه با طرحى متفاوت در گوشه اتاق زیبا و شكیل تر از قرار دادن چندین دست صندلى و مبل است.اشیاى قدیمى را دور نریزید. با انداختن یك رومیزى رنگى روى چهارپایه هاى چوبى قدیمى مى توانید بهترین میز عسلى (میز كنار مبل) را داشته باشید.

 

مدل چیدمان جهاز عروس

مدل چیدمان جهیزیه عروس (50)

چیدمان جهاز عروس

همچنین دیدن فرمایید