دکوراسیون منزل (61)

 

عکس دکوراسیون جدید منزل

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین عکس دکوراسیون جدید منزل جدیدترین دکوراسیون منزل دوبلکس,جديدترين دكوراسيون منزل,دکوراسیون داخلی منزل شیک و جدید,دکوراسیون خانه ایرانی جدید,دکوراسیون داخلی منزل ایرانی جدید,دکوراسیون خانه های جدید  فراهم آورده ایم.

 دکوراسیون منزل (62)

مدل دکوراسیون خانه عروس جدید

دکوراسیون منزل (66)

مدل دکوراسیون خانه 2018

دکوراسیون منزل (65)

مدل دکوراسیون داخلی منزل 2018

دکوراسیون منزل (64)

مدل جدید دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (63)

مدل دکوراسیون منزل شیک 2018

دکوراسیون منزل (67)

مدل های دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (68)

جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل 2018

دکوراسیون منزل (69)

شاید یادتان نیاید چند مرتبه سعی کرده‌اید چیدمان یک میز قهوه را عوض کنید یا تعدادی وسیله جانبی به اتاق بیافزایید ولی هر بار یک چیز درست از آب در نمی‌آمده است. ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.

تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.

بیشتر مردم، کاناپه‌های بسیار بزرگ و قالیچه‌های بسیار کوچک برای منازل خود می‌خرند. در حالی كه مبلمان شما باید دوسوم فضای خانه را اشغال کرده و یک سوم را برای رفت و آمد خالی بگذارد.یک میز آرایش بزرگ در یک اتاق کوچک چندان بد نیست، البته اگر رنگ تیره‌ای برای دیوار و وسایل گرانقیمت تزیینی و وسایل بزرگ برای اطراف آن انتخاب کنید.

عکس دکوراسیون جدید منزل ایرانی با ایده های زیبا و لاکچری

جدید ترین مدل دکوراسیون منزل 2018,جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی منزل 2018