شیک پارس

اُپن جزیره ای و کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک ؛ داشتن یک اپن جزیره ای متحرک در آشپزخانه مزیت های زیادی دارد؛ این میزها می توانند به راحتی در سراسر آشپزخانه حرکت کنند و به جاهای مختلف منتقل شوند تا فرایند آماده کردن غذا را راحت تر کنند، آنها می توانند برای پذیرایی از میهمانان و سرو غذا استفاده شوند، و یک راه بسیار خوب هستند برای اضافه کردن یک حس صنعتی مدرن به فضای آشپزخانه شما.

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک (9)

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک  , اُپن جزیره ای , اُپن جزیره ای متحرک

در این آشپزخانه دو میز جدا از هم و متحرک وجود دارند که می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند؛ این میزها ترکیب بندی این آشپزخانه به سبک صنعتی را قابل تنظیم کرده اند.

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک (8)

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک , اُپن جزیره ای , اُپن جزیره ای متحرک

میز جزیره ای این آشپزخانه با سطحی از جنس فولاد ضدزنگ با چرخ های بزرگ صنعتی در زیر آن، ظاهری صنعتی به خود گرفته است؛ درحالی که همچنان ظاهر کلی آشپزخانه را با سبکی مینیمال و روشن نگه داشته است.

طراحی آشپزخانه در خانه ای در انگلستان / شرکت Sustainable Kitchens

بتن، چوب و کشوهایی سفید رنگ قطعات سازنده دیزاین میز جزیره ای این آشپزخانه هستند و این میز را با ظاهر التقاطی و دستچین شده بقیه فضای آشپزخانه هماهنگ کرده اند.

طراحی خانه ای در آنتورپ بلژیک / استودیو Sculp[IT]

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک (6)

اُپن جزیره ای , اُپن جزیره ای متحرک

چرخ هایی که در زیر این میز جزیره ای سفید رنگ متحرک که سطحی از جنس چوب دارد، قرار داده شده اند، به افراد این امکان را می دهد که آن را در سراسر فضا جا به جا کنند و به این ترتیب می توانند به آماده کردن غذا در جایی نزدیک تر به بقیه کابینت ها بپردازند و یا وقتی که به فضای بیشتری نیاز هست، می توانند آن را کاملا از سر راه و یا به طور کلی از فضا خارج کنند.

طراحی آشپزخانه دفتر کاری در نیویورک / B Sherman Workshop

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک (5)

میز جزیره ای متحرکی که در این آشپزخانه مدرن قرار گرفته شده است، هم می تواند در میان فضای آشپزخانه رها شود و هم می توان آن را در گوشه ای قرار داد تا فضایی بزرگ تر برای یک دورهمی خانوادگی و یا یک شام خانوادگی ایجاد شود.

خانه ای در پراویدنس رودآیلند آمریکا / استودیو ZeroEnergy Design

کابینت آشپزخانه با اُپن جزیره ای متحرک (4)

منبع : http://shikpars.com/open-island-kitchen-cabinets-animated-version

همچنین دیدن فرمایید