شیک پارس

جدیدترین مدل انگشتر زنانه برای سلیقه های مختلف

جدیدترین مدل انگشتر زنانه برای سلیقه های مختلف

 

جدیدترین مدل انگشتر زنانه

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از جدیدترین مدل انگشتر زنانه  مدل انگشتر طلا زنانه 2018,جدیدترین مدل انگشتر زنانه,مدل انگشتر عقیق زنانه جدید,جدیدترین مدل انگشتر زنانه بدون نگین,مدل جدید انگشتر زنانه 2018,عکس جدیدترین مدل انگشتر زنانه,جدیدترین مدل انگشتر عقیق زنانه فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  جدیدترین مدل انگشتر نقره زنانه,مدل انگشتر دخترانه نگین دار,مدل انگشتر طلا زنانه نگین دار,مدل انگشتر نقره نگین دار زنانه,انواع مدل انگشتر نگین دار زنانه,مدلهای انگشتر عقیق زنانه ملاحظه میفرمایید.

 مدل انگشتر نامزدی (32)

مدل انگشتر طلا زنانه 2018

مدل انگشتر نامزدی (33)

جدیدترین مدل انگشتر زنانه

مدل انگشتر نامزدی (34)

مدل انگشتر عقیق زنانه جدید

مدل انگشتر نامزدی (35)

جدیدترین مدل انگشتر زنانه بدون نگین

مدل انگشتر نامزدی (36)

مدل جدید انگشتر زنانه 2018

مدل انگشتر نامزدی (37)

عکس جدیدترین مدل انگشتر زنانه

مدل انگشتر نامزدی (38)

جدیدترین مدل انگشتر عقیق زنانه

مدل انگشتر نامزدی (39)

به طور کلی ۴ نوع سنگ قیمتی (الماس، زمرد، یاقوت کبود و یاقوت قرمز) داریم و تعداد زیادی سنگ های نیمه قیمتی مانند آمیتیس، سیترین، توپاژ و… که پیاده شدن این سنگ ها روی طلا آن را به جواهر تبدیل می کند. این که هنگام خرید جواهر چه سنگی را در اولویت قرار دهید یا تشخیص مرغوب بودن سنگ، دغدغه بسیاری از خریداران جواهر است؛ به طور کلی سنگ جواهر به ۳ دلیل ارزش پیدا می کند.

زیبایی و درخشندگی، کمیابی و با دوام بودن؛ سنگ برلیان که گونه ای از الماس است از نظر درخشش و دوام بالاتر از دیگر سنگ هاست و از آنجایی که مدیریت خوبی از ابتدای اکتشاف روی آن انجام شده بازار عرضه و تقاضای خوبی هم دارد اما سنگ های زمرد و یاقوت کبود کمیاب تر هستند و کیفیت بالای آن ها ارزش زیادی دارد و باعث گران بها شدن روزافزون آن ها می شود اما تشخیص مرغوب بودن تمامی سنگ ها از عهده افراد عادی خارج است .

برای مثال ممکن است شما انگشتر برلیانی بخرید که فروشنده مبلغ زیادی بابت سنگ کار شده روی آن بگیرد اما هنگام فروش متوجه شوید که برلیان به کار رفته در انگشتر به دلیل تراش بد و داشتن ناخالصی و… نامرغوب بوده و ارزش پول پرداختی شما را نداشته است. برای جلوگیری از این مشکل تنها راهی که می ماند این است که از جواهر فروشی هایی خرید کنید که معتبر باشند و جنس خریداری شده را تضمین کنند

مدل انگشتر نامزدی (40)

جدیدترین مدل انگشتر نقره زنانه,مدل انگشتر دخترانه نگین دار,

همچنین دیدن فرمایید