مدل ساعت مردانه (21)

 

جدیدترین مدل ساعت مردانه

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  جدیدترین مدل ساعت مردانه  مدلهای ساعت مردانه ویولت,مدل ساعت مردانه مارک ویولت,مدل جدید ساعت ویولت مردانه,جدید ترین مدل ساعت مردانه ویولت,جدیدترین مدل ساعت مچی مردانه ویولت,مدل های ساعت  فراهم آورده ایم.

 

 مدل ساعت مردانه (22)

مدل های ساعت مچی مردانه ویولت

مدل ساعت مردانه (23)

ساعت کاسیو مردانه مدل Ef-710,مدلهای ساعت کاسیو مردانه

مدل ساعت مردانه (24)

مدل ساعت مچی مردانه کاسیو,مدل های ساعت مردانه کاسیو

مدل ساعت مردانه (26)

مدلهای ساعت مچی مردانه کاسیو,ساعت مردانه کاسیو

مدل ساعت مردانه (27)

ساعت کاسیو مردانه مدل 565,ساعت مچی مردانه کاسیو

مدل ساعت مردانه (28)

,ساعت مچی مردانه کاسیو

مدل ساعت مردانه (29)

مدل های ساعت مردانه رولکس

مدل ساعت مردانه (30)

به جز مواد شوینده شیمیایی، اگر از عطرها و اسپری ها استفاده می کند، هم به سوراخ تر شدن لایه اوزون کمک کرده اید و هم اینکه ساعت تان را کدرتر و مات تر کرده اید. کرم های دست و صورت و کرم های ضدآفتاب هم به جز اینکه باعث می شوند که ساعت جرم بگیرد، عمر آنها را هم کم می کند.

مقاومت ساعت

در این قسمت باید مشخص کنید که چقدر می خواهید، دست به جیب شوید و پول خرج کنید، اگر ته جیبتان خالی است و مدت هاست رنگ اسکناس سبز را به خود ندیده و یک جورهایی تبدیل شده به محل جنش حشره ها، کلا بی خیال مقاومت ساعت شوید و از اولین دستفروش کنار خیابان، ساعت بخرید اما اگر حساب بانکی پری دارید، و نگران هزینه ها نیستید، با خیال راحت به سراغ مجموعه های ضدها یا همان مقاومت ها بروید. مجموعه ضدها شامل ضدزنگ (Stainless Steel)، ضدضربه (Shock Resistance) و ضدآب (Water Resistance) و پوشیده با محافظ کریستال (Crystallized) هستند با حروف اختصاری علامت گذاری می شوند.

بروشور را دریابید

به جز اینکه موقع خرید، می توانید از خریدار میزان ضدبودن ساعتی را که می خواهید بخرید بپرسید، می توانید در بروشور مدل ساعت هم از کم و کیف کار سر دربیاورید. یادتان باشد که هر ساعت ضدآبی در هر شرایطی به آب مقاوم نیست.

جدیدترین مدل ساعت مردانه مجلسی و شیک

مدل ساعت مچی مردانه رولکس,جدیدترین مدل ساعت مردانه رولکس