شیک پارس

جديدترين ديزاين ناخن مدرن با طراحی های زیبا

تصاویر طراحی ناخن ساده (21)

 

جديدترين ديزاين ناخن

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از تصاویر طراحی ناخن ساده  جديدترين ديزاين ناخن  عکس طراحی ناخن با نگین,مدل طراحی ناخن با نگین,طراحی روی ناخن با نگین,فیلم طراحی ناخن با نگین,عکس طراحی ناخن,عکس طراحی ناخن ساده و شیک,عکس طراحی ناخن جدید فراهم آورده ایم.

 

 تصاویر طراحی ناخن ساده (22)

عکس طراحی ناخن با گل خشک

تصاویر طراحی ناخن ساده (23)

دیزاین ناخن با نگین طلایی

تصاویر طراحی ناخن ساده (24)

طراحی ناخن با نگین,ديزاين ناخن با نگين

تصاویر طراحی ناخن ساده (26)

طراحي ناخن با نگين

تصاویر طراحی ناخن ساده (27)

آموزش طراحی ناخن با نگین

تصاویر طراحی ناخن ساده (28)

عکس طراحی ناخن با نگین

تصاویر طراحی ناخن ساده (29)

مدل طراحی ناخن با نگین

تصاویر طراحی ناخن ساده (30)

طراحی روی ناخن با نگین

ناخن های انگشتان پا در حدود ۱ میلیمتر در ماه رشد می کنند . مطالعات مختلف نشان داده است که فصول مختلف و بیماریهای خفیف اثر ناچیزی در رشد ناخن دارند . قد یا وزن فرد روی رشد ناخن تأثیری ندارند. جنس، تأثیر اندکی بعد از بلوغ بر روی رشد ناخن دارد . مردان دارای رشد ناخنی بیشتری تا ۱۹ سالگی هستند .

این تفاوت ازاین سن کاهش یافته ولی تا ۶۹ سالگی رشد ناخن در مردان اندکی بیشتر است . ازاین سن به بعد ، رشد ناخن هر دو جنس یکسان می شود . حاملگی باعث افزایش سرعت رشد و سوء تغذیه باعث کاهش آن می شود . بعضی از بیماریهای شدید نیز باعث اختلال در رشد یا ایجاد ناخن می شوند .اختلال رشد می تواند در بیماریهای شدید مثل” اوریون” و” تیفوید” دیده شود که خودش را به صورت یک فرورفتگی یا برجستگی عرضی بر روی ناخن نشان می دهد .پروتئین عمده ناخن، کراتین است . چربی عمده ناخن نیزکلسترول می باشد و حدود ۱/۰ تا ۱ درصد آن را تشکیل می دهد . مقدار آب آن کمتر از پوست بوده و حدود % ۱۲ – ۷ می باشد .

ناخنها در اثر غوطه وری طولانی درآب و یا مقادیر زیادی از قلیا یا مواد پاک کننده قوی ، دچار نرمی و تخریب تدریجی می شوند . حلال های آلی و روغن موتور نیز باعث نرم شدگی صفحه ناخن می شود .روغن های معدنی باعث اونیکولیز ( جداشدن ناخن از بستر ) و ضخامت زیر ناخن می گردند.

جديدترين ديزاين ناخن مدرن با طراحی های زیبا

فیلم طراحی ناخن با نگین,عکس طراحی ناخن,عکس طراحی ناخن ساده و شیک,عکس طراحی ناخن جدید,عکس طراحی ناخن عروس

همچنین دیدن فرمایید