مدل کیف زنانه جدید با طرح های جدید و شیک + عکس

مدل کیف زنانه جدید

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از مدل کیف زنانه جدید  مدل کیف زنانه جدید  مدل کیف پول مردانه,مدل کیف پول چرم دست دوز زنانه,مدل کیف پول چرم مردانه,مدل کیف پول دست دوز,مدل کیف پول چرم زنانه,مدل کیف پولی چرم,مدل کیف پول دخترانه  فراهم آورده ایم.

 

در ادامه  مدل کیف دست دوز بچه گانه,مدل کیف چرم زنانه دست دوز,مدل كيف چرم زنانه,مدل کیف چرم زنانه جدید,مدل کیف چرم زنانه شیک,مدل کیف چرم زنانه مجلسی,مدل کیف چرم زنانه اسپرت, ملاحظه میفرمایید.

 مدل کیف 2018 (132) مدل کیف 2018 (133) مدل کیف 2018 (134) مدل کیف 2018 (135) مدل کیف 2018 (136) مدل کیف 2018 (137) مدل کیف 2018 (138) مدل کیف 2018 (139)

 

مردان و کیف‌های لاکچری

مطالعات نشان داده است که برخلاف تصور، مردان بیشتر کیف‌های خود را بر اساس برند و نام آن انتخاب می‌کنند تا زنان. شاید چنین حقایقی درباره کیف زنانه و مردانه باور پذیر نباشد اما این نتیجه بر اساس مطالعات علمی به دست آمده است. البته زنان در استفاده از کیف همیشه جلوتر از مردان بوده‌اند و مشخص شده است که هر خانم در کمد لباس خود به طور متوسط 6 عدد کیف دارد.
کیف‌های تقلبی و کپی شده

بازار کالاهای تقلبی فشن واکنشی طبیعی است که نسبت به قیمت بالا و محبوبیت و کمیابی آن‌ها ایجاد می‌شود و این مساله در مورد کیف‌های مارکدار بسیار شایع‌تر است. بسیاری افراد قدرت خرید کیف‌های اصل را ندارند و علاقه آن‌ها به این کیف‌ها سبب می‌شود به خرید کیف‌های کپی و تقلبی روی آورند که در همه جا با قیمت پایین یافت می‌شود. قسمت اعظم پولی که برای خرید یک کیف اصل پرداخته می‌شود مربوط به پرستیژ آن کیف است و می‌توان کیفی با همان کیفیت را با قیمتی کمتر تهیه کرد.
در بیشتر مدل‌های کیف‌های لویی ویتون طرح لوگوی برند و یا طرح چهارخانه دورنگ به عنوان زمینه کار استفاده می‌شود. اما این کار از سال ۱۸۹۶ آغاز شد، زمانی که محبوبیت برند اوج گرفت و سودجویان از این فرصت استفاده کرده و به ساخت کپی‌های غیرمجاز از این کیف‌ها روی آوردند. در آن دوران شاید این ترفند برای جلوگیری از کپی موثر بود اما اکنون تقریبا بی‌اثر است.

 

مدل کیف 2018 (140)