شیک پارس

عکس های جدید شال و روسری 2016

سری جدید از عکس های جدید شال و روسری 2016 

عکس شال و روسری 2016 (1)

 • در این مطلب 20 عکس از مدل های جدید شال و روسری 2016 -95 رو براتون به همراه نکاتی برای انتخاب مدل شال و روسری مناسب قرار دادیم که امیدواریم بپذیرید

عکس شال و روسری 2016 (15)

 • انتخاب شال و روسری تنها برای پوشاندن موها اهمیت ندارد بلکه یک اصل مهم در جذابیت و زیبایی شما محسوب می شود پس بهتر است با دانستن نکات اصلی انتخاب شال و روسری با توجه به فرم صورت خود خرید کنید.

عکس شال و روسری 2016 (16)

 • همانطور که میدانید شال ها و روسری ها در سراسر کشورها به عنوان ابزار مد و زیبایی و  به منظور آراستن خود نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب و پوشش های اسلامی وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند.

عکس شال و روسری 2016 (17)

 • خانوم ها خوب میدانند کهاگر گران قیمت ترین و شکیل ترین مدل مانتوها و پالتوها را بپوشید و مدل کیف و کفش زیبایی به انتخاب کنید این برای شیک پوشی شما خانم های حساس به ظاهر کفایت نمی کند. حتما لازم است انتخاب خوبی برای پوشش سرتان داشته باشید تا زیبایی سایر لباس هایتان بیشتر به چشم بیاید.

شال و روسری 95شال و روسری جدیدشال و روسری کوکو
عکس شال و روسری 2016 (18)
شاید خیلی ها تصور کنند که شال ها و روسری ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست و شما باید بدانید شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار آرایش و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای غربی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها و شال ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند.

عکس شال و روسری 2016 (10)

 • روسری و شال خود را با فرم صورت تان هماهنگ کنیدآشنایی با فرم صورت مساله ای است که کمک زیادی به زیباشدن ظاهرتان می کند. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه شال و روسری داشته باشید.

عکس شال و روسری 2016 (19)

شال و روسری های جدید با طرح های شیک

آموزش بستن شال و روسری جدید

برای دیدن آموزش بستن شال و روسری روی عکس کلیک کنید

 • دوستان عزیز تصور کنید کە از یک روسری خوشتان آمده است و آن روسری دارای چند رنگ متفاوت است، شما از دو یا سه رنگ آن خوشتان می آید اما نمی دانید از بین این چند رنگ کدام را انتخاب کنید ؟ چه باید کرد ؟ پیشنهاد می کنیم کە روسری مورد نظر را با رنگ های مختلف در زیر صورت خود بگیرید ، اثری کە رنگ مورد نظرتان بر روی صورت شما می گذارد دقت کنید و ملاحظه کنید آیا رنگ صورت شما را باز می کند ، یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می کند ; رنگ روسری کە انتخاب می کنید باید بە نحوی باشد کە پوست صورت شما را باز و روشن کند . اگر رنگ صورتتان تیره شد ، حالت و فرم چشم هایتان عوض شد ، یا اینکه موج خستگی یا تیره گی را بر صورت شما گذاشت ، شما باید بە این نتیجه برسید کە این رنگ بە شما نمی آید بە خاطر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان و یا رنگ چشمانتان و ….. . پس بهتر است رنگ دیگری را انتخاب کنید .

عکس شال و روسری 2016 (11)

 • رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ ها دارد . اگر رنگ پوستتان سفید یا تیره باشد ، رنگ هایی را کە انتخاب می کنید تفاوت دارد ، البته علاوه بر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی دارد . برائ مثال هنگامی کە رنگ موهایتان مشکی بود یک رنگ خاص بە شما نمی آمده اما اکنون کە رنگ موهایتان تغییر داده ، همان رنگ قبلی کلی بە شما می آید و صورت شما را کلی تغییر داده است ، و شیک تر شده اید .
  ۳- معمولا رنگ موهای اولیه هر کس ، و رنگ موی طبیعی کە خداوند بە انسان ها هدیه کرده است آن رنگ مناسب ترین و بهترین رنگ می باشد ، اما یک سری از اشخاص با رنگ مویی کە مخصوص خودشان و ذاتی می باشد ، جلوه و ظاهر خوبی پیدا نمی کنند برائ همین مجبور می شوند کە موهایشان را رنگ کنند .

عکس شال و روسری 2016 (12)

 • از کجا بفهمیم شویم کە چه رنگی روسری بە ما می آید

عکس شال و روسری 2016 (13)

 • اگر می خواهید متوجه شوید کە روسری بە چه رنگی باشد کە بە شما بیاید باید بە سه عاملی کە در زیر برائتان توضیح می دهیم دقت کنید :
  ۱- رنگ چشمانتان ۲ – رنگ پوست صورت تان ۳ – رنگ ذاتی موهایتان
  دقت کنید تا بتوانید بە این موضوع پی ببرید و رنگ مناسب را انتخاب کنید . ترکیب سه عامل گفته شده راهی مناسب است ، و شما را در انتخاب بهترین رنگ یاری می دهد

عکس شال و روسری 2016 (14)

 • رنگ طلایی و مشکی از آن دسته تلفیق هایی است که عامه پسند بوده و ناخودآگاه شما را به شخصی خاص تبدیل می کند.

عکس شال و روسری 2016 (9)
این روسری در  کنار مانتویی خردلی یا مشکلی فوق العاده است. اگر مانتویی مشکی رنگ را ترجیح می دهید بهتر است به فکر انتخاب کیف و کفشی به رنگ شتری باشید. در این صورت، مطمئن باشید از ظاهرتان راضی خواهیدبود.

عکس شال و روسری 2016 (5)

 • از آن دسته رنگ هایی که به خاطر خاص بودنش پرطرفدار است، این رنگ به ظاهر آرامش خاصی می دهد. دوستداران آبی فیروزه ای، اسرارآمیز و با ثبات اند. در کنار این روسری بهتر است از مانتویی روشن استفاده کنید تا شکیل شوید.

عکس شال و روسری 2016 (6)

 • اگر قصد شرکت در مهمانی رسمی را دارید جنس ساتن با طرح براق حاشیه های دور روسری از آن مدل هایی است که به کارتان می آید. بهتر است در کنار رنگ روشن این روسری از مانتویی تیره رنگ استفاده کنید تا ظاهرتان از یکنواختی دربیاید.

عکس شال و روسری 2016 (8)

مدل های جدید روسری زنانه و دخترانه 2016

عکس شال و روسری 2016 (20)

مدل شال و روسری زیبا 2016

عکس شال و روسری 2016 (2)

رنگ هایی مانند : بنفش ، قرمز هایی کە کمی تیره باشند بە شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید . رنگ های کە در این درجه بندی رنگی قرار دارند و در این ردیف قرار می گیرند را می توانید انتخاب کنید . رنگهایی مانند : سبز های لجنی ، زرد پر رنگ ، نارنجی های آتشین ، …. شما با پوشیدن این رنگ ها زیباتر و شیک تر جلوه خواهید کرد . در عوض رنگ هایی مانند : آبی نفتی ، خاکستری ، از جمله رنگ هایی می باشند کە بە شما نمی آیند.

عکس شال و روسری 2016 (4)

عکس شال و روسری 2016 (3)

شیک ترین مدل شال و روسری دخترانه و زنانه ایرانی 2016 – 95

مدل شال دخترانه و زنانه جدید از مزون رنگل 95

عکس های بهترین مدل شال و روسری شیک و باکلاس 2016

زیباترین مدل های شال و روسری اسلامی 2016+فیلم

همچنین دیدن فرمایید

یک نظر

 1. زهرا گفته است :

  شال و روسری هاتون خیلی خوبه طفا اگه میشه آموزش شال و روسری بذارین.باتشکر