شیک پارس

عکس جدید شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب از صورتش

شراره رخام بعد از عمل جراهی و تخلیه ژل لب عکس جدیدی از خود منتشر کرد

new-photos-sharareh-rokham-after-unloading-lip-gel

عکسهای شراره رخام بعد از تخلیه ژل زیبایی

  • چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش می‌گوید اشتباه کردم و پشیمانم که زیبایی خودم را زیر تیغ جراهی گذاشتم، اما از پشیمانی‌اش خوشحال است. حالا از اینکه راضی است و می‌خواهد از تجربیاتش بگوید تا کسی مثل او پشیمان نشود.
  • شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون بعداز تزریق ژل لب در سال 83 که موفقیت آمیز هم نبود حالا به قول خودش از شر آن ژلهای تزیقی راحت شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است. ظاهری که جامعه ما بیشتر می‌پسندد و البته او را خوشحال تر از قبل می‌کند.شراره رخام حالا با ظاهر جدید قصد دارد دوباره به دنیای بازیگری برگردد و حرفه ای که در آن خوب هم بود را ادامه دهد.

----2

  • چطور شد تصمیم گرفتید ژل لبتان را تخلیه کنید؟شراره رخام : متاسفانه من سال ۸۳ ژل لب تزریق کردم.آن زمان ژلهای پاژ بود. این ژلهای پاژ زمان طولانی در لب باقی می‌ماند و تا تخلیه نکنید خودش از بین نمی‌رود و تا آخر عمر هست ولی این ژلهای جدید زمان دارد و بعد از سه تا شش ماه از بین می‌رود. آن زمان از شانس بد من فقط ازاین ژلها استفاده می‌شد. به همین دلیل عملی بود که ریسک بالایی داشت و باید دکتر مطمئنی پیدا می‌کردم تا این ژل را تخلیه کند که خدا را شکر توانستم این عمل را انجام بدهم و از شر این ژل راحت شوم.

----3

  • بعد از تزریق ژل مشکلی نداشتید؟نه خوشبختانه ژل پاژ برای من مشکلی درست نکرد اما شنیده ام که چند نفر مشکل داشته‌اند و لبشان کبود شده و تا آخر عمر کبود می‌ماند.خوشبختانه این ژلها دیگر در بازار پیدا نمی‌شود و تایید شده نیست. این ژلها بعد از ۶-۷ سال ممکن است باعث کبودی صورت و لب شود. خدا را شکر من این شانس را داشتم و برای من مشکلی پیش نیاورد. فقط همان یک حجم غیر متعارف بود و ظاهری داشت که جامعه پسند نبود.به هر حال من به لطف دوستان به این فکر افتادم که حتما از شر این ژل راحت شوم.

عکس جدید شراره رخام در اینستاگرام

  • آیا تصمیم شما یک اقدادم شخصی بود یا اصرار دوستان ؟خب من یک تصمیم شخصی گرفته بودم ولی دیگران نپسندیدند و خیلی‌ها از من انتقاد کردند.من یک شخصیت اجتماعی هستم باید به نظر دوستان و جامعه‌ام اهمیت بدهم و از نظر شخصی‌ام بگذرم. بالاخره تسلیم شدم و گفتم چشم و می‌روم تخلیه می‌کنم اما حالا خیلی خوشحالم.خوشحالم که مردم از این حرکت من استقبال کردند و خیلی مرا تشویق کردند واین حرکت به چشمشان آمد.من از کسانی که مرا حمایت کردند و به جلو هل دادند که جرات کنم و به سراغ این عمل پر از ریسک بروم تشکر می‌کنم.
  • خانوم شراره رخام حال با خیالی آسوده و رضایتی که در چشمانشان پیداست در جامعه حاضر میشود و در آخرین عکس از صفحه شخصی خود عکسی از چهره خود بعد از خالی کردن ژل لب را منتشر کرد.
  • ایشان از تمام جوانانی که قصد انجام این کار را دارند خواست تا از این کار منصرف شوند

جدیدترین عکسهای شراره رخام - عکس جدید شراره رخام

عکس جدید شراره رخام – عکسهای شراره رخام

جدیدترین عکسهای شراره رخام - عکس جدید شراره رخام