شیک پارس

طراحی ناخن بهاری 97 جدید و بسیار زیبای زنانه و دخترانه

طراحی ناخن بهاری 97

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از طراحی ناخن بهاری 97  ,طرح ناخن نوروز 97,طرح ناخن بهار 97,طراحی ناخن نوروز 97,طرح ناخن بهار 2018,طراحی ناخن 2018 بهاری,مدل ناخن دشنه ای,مدل ناخن دشنه ایی  فراهم آورده ایم.

 

انواع طراحی ناخن (1)

طراحی ناخن بهاری,طراحی ناخن بهاری 97

انواع طراحی ناخن (2)

طراحي ناخن بهاري,مدل طراحی ناخن بهاری

انواع طراحی ناخن (3)

طراحی ناخن بهار 97,طراحی ناخن بهار,طراحی ناخن بهار 97

انواع طراحی ناخن (4)

طراحی ناخن بهار 97,طراحی ناخن بهار 2018

انواع طراحی ناخن (5)

طراحی ناخن بهار

انواع طراحی ناخن (6)

طرح ناخن بهاری 97,طرح ناخن بهار 97

انواع طراحی ناخن (7)

مدل طراحی ناخن بهار 97,طراحی ناخن بهار

انواع طراحی ناخن (8)

مدل طراحی ناخن بهار 97

انواع طراحی ناخن (10)

از ناخن گیر تیز استفاده کنید.</>strong>ناخن گیرهای کند باعث می شوند تا ناخن شما تحت فشار ناخن گیر ترک بخورد. بهتر است آنها را به صورت مستطیل ببرید و سپس گوشه های آنها را کمی گرد کنید تا دوام بیشتری داشته باشند.دستانتان را بیش از حد خیس نگاه ندارید.بعد از حمام و یا شنا سعی کنید انگشتانتان را خشک کنید، رطوبت بجا مانده بر رو ناخن ها خطر ابتلا به بیماری های قارچی را افزایش می دهد.

از ناخن هایتان سو استفاده نکنید.بهتر است به جای اینکه آنها را بر روی هر سطحی بکشید، با آنها در بزنید و یا از آنها به عنوان پیچ گوشتی استفاده کنید، کمی مراقبشان باشید.ناخن ها را گاز نگیرید و پوست اطرافشان را نکنید.پوست اطراف ناخن به منزله تخت خواب برای ناخن هاست، کندن پوست بیش از اندازه سبب می شود تا جایگاه ناخن آسیب ببیند و احتمال ابتلا به بیماری های قارچی افزایش یابد.

زمان انجام کارهای خانه از دستکش استفاده کنید.از شستشوی ظرفها تا تمیز کردن سرویس های بهداشتی، همه و همه قاتلان ناخن های شما محسوب می شوند.مواد شوینده قوی اصلا رابطه خوبی با ناخن های شما ندارند. البته آلودگی هم باعث کاهش دوام ناخن ها می شود.برای اینکه ناخن هایتان را از شر این بلایا در امان بگذارید، بهتر است دستکش بپوشید.

طراحی ناخن بهاری 97 جدید و بسیار زیبای زنانه و دخترانه

طرح ناخن بهار 97,جدیدترین طراحی

همچنین دیدن فرمایید