شیک پارس

مدل های جدید از چیدمان شیک جهیزیه عروس

چیدمان شیک جهیزیه عروس

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از چیدمان شیک جهیزیه عروس  جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97,جدیدترین مدل جهیزیه عروس ایرانی,جدیدترین مدل جهیزیه عروس 97,جدیدترین مدل چیدن جهیزیه عروس,جدیدترین مدل تزیینات جهیزیه عروس فراهم آورده ایم.

جهیزیه (31)

تزیین جهاز عروس با روبان,تزیین جهیزیه عروس با ربان

جهیزیه (32)

جدیدترین مدل تزیین جهیزیه عروس ایرانی

جهیزیه (33)

مدل جهیزیه عروس جدید,مدل چیدمان جهیزیه عروس جدید

جهیزیه (34)

مدل چیدمان جهاز عروس جدید,جدیدترین مدل جهیزیه عروس

جهیزیه (35)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس,مدل های جدید جهیزیه عروس

جهیزیه (36)

جدیدترین مدل تزیین جهیزیه عروس,مدل جهاز عروس جدید

جهیزیه (37)

مدل تزیین جهیزیه عروس جدید,مدل چیدن جهیزیه عروس جدید

جهیزیه (38)

جدیدترین مدلهای چیدمان جهیزیه عروس

جهیزیه (39)

طراح های منزل از قانون خاصی پیروی نمی کنند و قانون های سختی وجود ندارد. ما باید خلاقیت، اکتشافات و تصورات را بالا ببریم. به گزارش نمناک نکاتی وجود دارد که ما را راهنمایی می کند که به نتیجه درستی برسیم.چیدمان منزل
توصیه هایی کاربردی بری چیدمان منزل
1. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید : خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه ی فضاهای خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت کنید.

2. پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید : در گالری ها و موزه ها پوستر را در وسط و مرکز 57 اینچ تا 60 اینچ آویزان می کنند. (چشم متوسط انسانها سطح 57 اینچ می بیند.)

3. چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید:سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می شود که منزل اشرافی تر بنظر بیاید. می توانید 12 تا 18 اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه های کوچک. فقط پایه های جلویی صندلی ها را روی فرش قرار دهید.

جهیزیه (40)

جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس ایرانی,جدیدترین مدل چیدمان جهیزیه عروس

همچنین دیدن فرمایید