گالری مدل کاپشن دخترانه خزدار جدید و کاپشن دخترانه اسپرت

fur jacket for girl (2)

کاپشن های دخترانه جدید چن سالی هست که با خز تزئیین می شوند و همین یک تکه خز می تواند کاپشن دخترانه بسیار زیبا و خاص جلوه دهد اما جالب است بدانید که این خز ها تنها نقش زیبایی ندارند و یک کاپشن خزدار دخترانه به مراتب گرم تر از یک کاپشن دخترانه اسپرت یا ساده است به دلیل اینکه همین خز های طراف کلاه یا کنار یقه ها و یا استین بیشتر از جنس پوست حیواناتی مثل سمور و روباه ساخته شده اند و طبیعی هستند.

مدل جدید کاپشن خزدار دخترانه (2)

عکس هایی از مدل کاپشن دخترانه خزدار جدید و بلند

البته بسیاری از این مدل ها خز های مثنوعی هم کار می شود ولی همان ها هم نقش مهمی در حفظ گرما و جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایی بدن شما دارند.در این مطلب از شیک پارس برای شما عزیزان جدیدترین مدل های کاپشن دخترانه خزدار بلند و کوتاه را قرار داده ایم که هرکدام از این مدل ها زیبایی خاص خودشان را دارند و هرکدام از این کاپشن ها را بخرید مطمئن باشید یک تیپ زمستانی دخترانه خاص و زیبا خواهید داشت.

fur jacket for girl (1)

عکس کاپشن خزدار دخترانه و مدل های کاپشن دخترانه اسپرت خزدار

خز از گذشته های دور نیز به عنوان یک عایق گرمایی خوب در کاپشن دخترانه استفاده می شده و درواقع اینها پوست حیواناتی هستند که به دلیل زیبایی و عایق بودن آنها موی روی پوست را نمی کنند.یک مدل کاپشن دخترانه خزدار می تواند از یک تا دو پوست روباه ساخته شده باشد.

مدل جدید کاپشن خزدار دخترانه (3)

تمام مدل هایی که در این مطلب مشاهده می کنید در فروشگاه های مطرح خارجی به فروش می رسد و از مدل های کاپشن دخترانه اروپایی هستند

Fur coat for girls (1)

 

Fur coat for girls (2)

Fur coat for girls (3)

کاپشن دخترانه بلند و خزدار جدید در انواع رنگ ها و طرح ها

new Fur coat 2019 (1)

عکس کاپشن خزدار جدید و بلند دخترانه

new Fur coat 2019 (2)

 

کاپشن خزدار دخترانه (1)

 

کاپشن خزدار دخترانه (2)

 

کاپشن خزدار دخترانه (3)

 

کاپشن دخترانه جدید با خز (1)

 

کاپشن دخترانه جدید با خز (2)

 

کاپشن گرم دخترانه خزدار (1)

 

کاپشن گرم دخترانه خزدار (2)

 

مدل جدید کاپشن خزدار دخترانه (1)