شیک پارس

مدل موی مردانه جدید در ایران زیبا و متفاوت

مدل مو مردانه ساده (31)

 

مدل موی مردانه جدید در ایران

 

در این مطلب از سایت شیک پارس برای شما نمونه هایی از  مدل موی مردانه جدید در ایران  موهای مردانه جدید 2018,مدل مو پسرانه جدید 2018,مدل موی پسرانه جدید 2018,مدل مو جديد پسرانه 2018,جدیدترین مدل مو مردانه 2018,مدل مو های جدید مردانه 2018,عکس مدل موی پسرانه جدید فراهم آورده ایم.

 مدل مو مردانه ساده (32)

دل موهای ساده و زیبای مردانه

مدل مو مردانه ساده (36)

مدل موی ساده و زیبا پسرانه,مدل موهای ساده و زیبا پسرانه

مدل مو مردانه ساده (35)

مدل مو های ساده و شیک مردانه

مدل مو مردانه ساده (34)

مدل مو های ساده و زیبا مردانه

مدل مو مردانه ساده (33)

مدل موی ساده زیبا مردانه,مدل مو ساده اما زیبا مردانه

مدل مو مردانه ساده (37)

مدل مو مردانه جدید

مدل مو مردانه ساده (38)

مدل مو مردانه جدید 2018

مدل مو مردانه ساده (39)

انواع روغن های طبیعی دارای اثرات فوق‌العاده‌ای در زیبایی و سلامت پوست، مو، ناخن‌ها هستند در این مطلب برای هرکدام از مشکلات در موهایتان یک نوع روغن معرفی کرده ایم با ما همراه باشیددر این مطلب شما را برای انتخاب بهترین روغن برای موی‌تان راهنمایی می‌کنیم.، نازک می‌شوند و می‌ریزند، کدر می‌شوند و با هیچ نرم‌کننده‌ای رام نمی‌شوند. نه قرص‌های ویتامین روی آنها اثر می‌کند و نه محلول‌های گران‌قیمت تقویتی. موی بدحالت و پژمرده مشکلی است که بسیاری از خانم‌ها را کلافه و آنها را دست به دامان انواع ابزارهای حالت‌دهنده مو می‌کند اما از نظر متخصصان طب سنتی، برای داشتن موی زیبا نه نیازی به سشوار دارید و نه اتوی مو دردتان را دوا می‌کند.

اگر دل‌تان مي‌خواهد موهايي براق و زيبا داشته باشيد، بهترين راه‌حل، استفاده از روغن سوياست كه از دانه‌هاي لوبيايي شكل حاصل مي‌شود. اگرچه سوياي خوراكي هم مي‌تواند به تقويت رشد مو كمك كند ولي ماساژ روغن آن، خاصيتي باورنكردني دارد. از اين روغن مي‌توان براي آبرساني به مو استفاده كرد چون رطوبت مناسبي به پوست مي‌بخشد و آن را بسيار پرطراوت مي‌كند.روغن سويا را به صورت گرم، هفته‌اي يك‌بار مورد استفاده قرار دهيد تا به موهاي آسيب‌ديده شما رطوبت مورد نياز را برساند. از آنجا كه چربي و ساير مواد غذايي اين روغن به‌راحتي به پوست سر و ساقه مو جذب مي‌شود پس ماساژ پوست يا شانه زدن ساقه مو مي‌تواند به جذب اين روغن و كمك به رشد مو كمك كند.

مدل موی مردانه جدید در ایران زیبا و متفاوت

مدل مو مردانه جدید 2018,مدل مو مردانه جدید 2018

همچنین دیدن فرمایید